Geç Gelen Mutluluk

8,2/10  (15 Oy) · 
38 okunma  · 
14 beğeni  · 
1.044 gösterim
Tam da Hayatı ve Aşkı Çözdüğünü Sandığını Anda...
Boşanma avukatı Harper James, bir türlü huzur bulamıyordu. Kız kardeşinin düğününde eski kocası Nick'e rastlaması yetmezmiş gibi bir de onunla ülkenin diğer ucuna seyahat etmek zorunda kalmıştı. Evde kendisini bekleyen müstakbel nişanlısı ise ona büyük bir sürpriz hazırlamaktaydı.

Tekrar hayatına giren, eski cazibesi ve yakışıklılığından zerre kaybetmemiş Nick'e karşı koymak Harper için işkence gibiydi. Ona bu kadar yakınken dokunamamak "Gözlerinin hapsinden bir daha asla kurtulamayacağı hissi" Bu kez işler ya yolunda gidecek, ya da arapsaçına dönecekti.

"Yüreğinizi sımsıkı saracak, neşenizi yerine getirecek bir roman."
-Susan Mallery-

"Şaşırmaya, gülmeye, ağlamaya ve eğlenmeye doyamayacağınız, yılın, belki de son on yılın en iyi aşk kitabı" Hayal kırıklığına uğratacak tek bir yanı var "o da son sayfaya gelince bitiyor olması."
-The Reading Frenzy-

" ...uzun süre etkisi altında bırakacak duygu yüklü bir aşkın hikayesi."
-Booklist-

"Mizahla yoğrulmuş bu romantizm kalbinize iyi gelecek."
-Romantic Times-
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2011
 • Sayfa Sayısı:
  408
 • ISBN:
  9786054188840
 • Çeviri:
  Rabia Taş
 • Yayınevi:
  Koridor Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Ümran 
23 Ağu 2015 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Harper ve Nick hikayesi çok güzeldi, çok beğendim... Romantik komedi, biraz duygusal ,eğlenceli ve ilk aşk hikayesi.. Keyifli vakit geçirmek, kafa dağıtmak için birebir..

Hulya Yılmaz 
06 Mar 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Böylesi bir kitap bu kadar geçe bırakılmamalıydı.
Çok uzun zaman önce almış ve okumamıştım..Ne büyük bir hata...
Kütüphane de rastlantı sonucu Gökyüzünün Uzak Ucu isimli kitabı ile karşılaşmam sonunda Kristan Higgins'i hak ettiği şekilde tanımamı sağladı...
Neyse olan oldu da yazarı Koridor Yayınları yayın stratejisini değiştirdiği için bıraktı. Yazarı şu an bir yayınevi aldı mı? bilemiyorum..
Ancak tüm ümidim ile bir yayınevinin almasını diliyorum.Zira bu yazar Susan Elizabeth Philips tadında bir yazar. Okurken size tüm yaşatıyor..Aşk,macera,tutku,sevgi ,mizah duygularını aynı anda yaşatan nadir yazarlardan olduğunu söyleyebilirim..
Daha önce okuduğum Gökyüzünün Uzak Ucu ile bunu birebir yaşadım..Yazar kadın kahramanların gözü ile olayları kurgulamıştı Gökyüzünün Uzak Ucunda..Geç Gelen Mutluluk ile de aynı durum mevcut..
Olaylar kadın karakterin gözünden anlatılıyor..
Okurken çok ama çok etkilendiğimi söylemeliyim..
Bir yazar hakkında bu kadar yanılabileceğimi düşünmemiştim. Zira sıradan bir romans yazarı olduğunu düşünmüş olduğum için bu kadar geçe bıraktığım için yüzüm kızardı..