Kitap
Girdap

Girdap

OKUYACAKLARIMA EKLE
9.3
6 Kişi
12
Okunma
4
Beğeni
133
Gösterim
160 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 4 sa. 32 dk.
Basım
Türkçe · Türkiye · Menekşe Kitap · 18 Ekim 2016 · Karton kapak · 9786059896108
Diğer baskılar
Girdap
Girdap
Gel lan buraya. -Buyur abi geldim. -Ne yapıyorsun orada? -Hiçç, öylesine bekliyorum. -Şimdi anlarız ne halt yediğini. Ver bakiyim kimliğini. -Buyur abi bakabilirsin, tertemiz. Tüm mahkemelerimi takip ediyorum. -Peki sana bir şey soracağım: Ben sana kimliğimi göstermedim, sen benim polis olduğumu nereden anladın? -Abi bu saatte benimle hangi manyak uğraşır!
5 mağazanın 6 ürününün ortalama fiyatı: ₺16,22

Alıntılar

Hayatı görmeden yaşıyormuşuz meğer.Hiçbir şeyin kıymetini bilmeden her şeyi atlaya atlaya yaşıyormuşuz.Hayatın derinliklerine inmiyor yüzeysel bakıyormuşuz.Tüm bu yüzeysel yaşantının sonucunda ne kadar çok şey yaparsak yapalım hep bir eksiklik hissediyor, bir türlü tatmin olamıyoruz.
6
Şebnem Atik
bir alıntı ekledi.
_ Gel lan buraya, _ Buyur abi geldim. _ Ne yapıyorsun orada ? _ Hiçç , öylesine bekliyorum. _ Şimdi anlarız ne halt yediğini. Ver bakayım kimliğini. _ Buyur abi bakabilirsin, tertemiz. Tüm mahkemelerimi takip ediyorum. _ Peki sana bir şey soracağım: Ben sana kimliğimi göstermedim, sen benim polis olduğumu nereden anladın ? _ Abi bu saatte benimle hangi manyak uğraşır !
Gürkan Karahan
Menekşe Yayınevi