Halka Crewel World Serisi 2

7,3/10  (3 Oy) · 
5 okunma  · 
2 beğeni  · 
571 gösterim
Lonca, Adelice'in tüm hayatını elinden almıştı; annesini, babasını, kardeşini ve geleceğini... Şimdi hepsini geri alma zamanıydı. Arras'taki kulede zaman ipliklerini eğiren Adelice, kaçtıktan sonra, Yeryüzü'nde özgürlüğün ne kadar tehlikeli olabileceğini fark etti. Ruhları çalınmış Kalıntıların saldırısına uğradı ve çölün ötesinde gizlenmiş bir dünya keşfetti. Canavarları bulmak kolaydı. En zoru, güvenecek birini bulmaktı. Herkesin sırları var; özellikle de Adelice'in en sevdiklerinin. İki dünya ve iki kardeş arasında kalan Adelice, hangisi için savaşacağına karar vermeli.

Yaratıcı Dünya Serisi'nin Yaratıcı'dan sonraki ikinci kitabı Halka'da Adelice geçmişi ile geleceğinin nasıl iç içe geçtiğini öğreniyor ve kaderinden kaçamıyor. Gerçek bir kez açığa çıktığında, her şeyi geri dönülmez bir şekilde değiştirir.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2014
 • Sayfa Sayısı:
  368
 • ISBN:
  9786050920925
 • Orijinal Adı:
  Altered
 • Çeviri:
  Talin Ataman
 • Yayınevi:
  DEX Yayınları
 • Kitabın Türü:
Deniz Atakan 
26 Ağu 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

İlk kitaptan sonra seriye devam etmek konusunda tereddütleri olan arkadaşlar varsa hiç durmasın, son hız devam... Halka ilk kitaptan çok daha heyecan verici bir kitap... Yazarımızın "Yaratıcı" kitabında ortaya çıkardığı dünyaya hayran kalmıştım, bu kitapta da kurguya bayılacaksınız. Heyecanı bol, merak unsuru yüksek bir kitap olmuş.

Aslında 5 yıldızı kapabilecek bir kitapken şu saçma sapan aşk üçgeni olayı beni fena sıktı. Mevzu üçgenimiz de değil, içinde yer alan karakterler... Adelice'e aşık iki erkek... Biri Jost diğeri Erik... E sıkıntı nerde diyeceksiniz, ne de olsa çoğu seride bu durum var. Sıkıntımız şu ki bu iki karakter kardeş... Ve kızımız deyim yerindeyse ondan ona atlıyor. Öyle sadece duygusal anlar da paylaşmıyorlar, gayet öpüşüyorlar falan filan... Açıkçası beni okurken rahatsız etti. Onun dışında kitap gayet sürükleyici... Herkese iyi okumalar ;)

Kitap_hastasi 
12 Ara 2016 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 8/10 puan

Tum gelecegi tum hayati elinden giden Adelice. Simdi tum gelecegini kazanmak icin savasmak zorundaydi. Zaman ipliklerini egerek yeryuzene giden Adelice'si yeryuzunde bekleyen kotuluklere ne demeli. Peki kendi hakkinda ogrenecegi buyuk gercek??