7,3/10  (4 Oy) · 
9 okunma  · 
3 beğeni  · 
761 gösterim
İHÇ: İnsan-Hayvan Çatışması. Üzerinde çalıştığım teori buydu.Temel olarak dünyanın dört bir yanında hayvan davranışlarının değişmekte olduğuna inanıyordum. Üstelik iyi yönde de değil. Biraz bile değil. Tüm kıtalarda, gitgide tüm türler, aniden tek bir hayvana karşı hiper-agresif tavırlar sergilemeye başlamıştı. Düşman bizdik. Siz ve ben. İnsanlar. İnsanoğlu. Biyolog Jackson Oz, yıllarca hayvanları gözlemleyerek bir tehlikenin yaklaştığını fark eder ve bunu diğer bilim adamlarıyla da paylaşır. Ama kimse onu ve söylediklerini dikkate almaz.Ta ki Los Angeles hayvanat bahçesindeki iki aslanın, bakıcılarını yemesiyle başlayan hayvan saldırılarının artışına kadar.İnsanlık büyük bir tehlike altındadır artık. Çünkü hayvanlar gün geçtikçe vahşileşip insanları yemeye başlamıştır. Adeta bir içgüdüye dönüşen insanları yok etme arzusu evcil köpeklerden lağım farelerine kadar bütün hayvanları ele geçirmiştir. Dünya belki de bir daha asla eskisi gibi olamayacaktır.Yakında televizyon dizisi olarak uyarlanacak bu müthiş gerilim romanını kaçırmayın!
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2014
 • Sayfa Sayısı:
  384
 • ISBN:
  9786059961585
 • Çeviri:
  Mutlusel Reyhan Tuncay
 • Yayınevi:
  Nemesis Kitap
 • Kitabın Türü:
Pelin S. 
 25 Ağu 2016 · Kitabı okudu · 6 günde · 6/10 puan

Kolay okunan çerezlik bir kitap. Ama mutlaka okumalısınız diyemem. Üstüne düşünmeden okuyup geçeceğiniz bir şey arıyorsanız, bu o kitap. Fakat konusu çok ama çok orijinal.
-Spoiler-
Hayvanlar belli bir mutasyona uğrayıp insanlara saldırmaya, ayaklanmaya başlıyorlar.Öyle ki birbirlerini avlamayı bırakıp, zevk için insanları öldürüyorlar. Bunun olacağını 4-5 sene öncesinden iddia eden ama zamanında bu yüzden deli damgası yemiş Jackson Oz, Afrika'da ölümden kurtardığı biyolog Chloe Tousignant ve bir grup bilim adamı da bunun sebeplerini ve çaresini bulup insanlığı kurtarmaya çalışıyorlar.
Dn: Dizisi daha güzel. (Zoo) Ve kesinlikle konu daha ayrıntılı ve daha güzel işlenmiş.