Kısaca Dindigo Efsanesi

8,0/10  (1 Oy) · 
3 okunma  · 
0 beğeni  · 
601 gösterim
Hutbettin altındiş, tv'de 'kadının kariyer yapması haramdııır!'
Fetvasını verdiği sırada hücceten giderek (kalp krizi), Canlı yayında ölüme yürümüş, ulemadan bir kişidir.

İçinde en çok okuyacağınız kelimenin m.e.ğ.e.r. olduğu bu kitap, Hoca efendinin ahiret'ten attığı twit'lerle yazılmıştır. Size post-modern bir menkıbe, mistik-fantastik bir roman olarak görünebilir. Buna okuduktan sonra karar vermenizde yarar var.

Bu sevimli kitaba iyi bakın. İnsanlık tarihinin en büyük korkusu olan ceh.ennem korkusunun kapanışı bu kitapla yapılıyor bugün. Eskilerin cehennem teorisi tarihe gömülüyor. Hazır olun. En büyük korkunuzun merkezine seyahat edecek ve en önemlisi yanmadan çıkacaksınız.

İnsanlık tarihinin en dokunulmaz sınıfı olan din adamlarının ilahi mahkeme önünde tanrı'ya hesap veriyor olmaları da flaş haber.

Tanrı'nın cehennem'i m.e.ğ.e.r. Ne muhteşem bir yaratıcılıkla tasarladığını, içini nasıl kusursuz bir akıl ve mantıkla doldurduğunu gördükçe, önceleri kalbinize iğneler batıran bu konseptin Tanrısal hakiki haline hayran kalacaksınız. Ve asıl sürpriz, içine kimlerin konduğunu öğrendiğinizde gerçekleşecek.
 • Baskı Tarihi:
  2013
 • Sayfa Sayısı:
  168
 • ISBN:
  9786058583108
 • Yayınevi:
  Doğumgünü Yayınları
 • Kitabın Türü:

Burak Özdemir bu defa her zaman eleştirilen bir konu üzerinden gitmiş. Tvlere çıkan popüler din adamı şahsiyetleri üzerinden düşündürten, güldüren ve sorgulatan bir kitap çıkmış karşımıza.

Kitaptan 1 Alıntı