5,0/10  (2 Oy) · 
4 okunma  · 
1 beğeni  · 
585 gösterim
"Koko..." Anlamını sadece dört adam biliyordu. Vietnam gazileri. Biri doktordu. Biri avukattı. Biri işçiydi. Biri yazardı. Birbirlerinden çok farklıydılar... ama sarsıcı bir sır onları sonsuza dek birbirine bağlıyordu.

Şimdi tekrar bir araya gelip, onları Uzak Doğu'nun mezarlıklarından ve lüks hayatından, vahşi bir orman gibi olan New York'a kadar götürebilecek bir yolculuğa çıktılar... geçmişin kâbussu karanlığından yükselen, durmadan öldürmek isteyen amansız bir hayaletin peşine düştüler
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2009
 • Sayfa Sayısı:
  772
 • ISBN:
  9786053750147
 • Çeviri:
  Dost Körpe
 • Yayınevi:
  İthaki Yayınları
 • Kitabın Türü:
BGM 
16 Oca 15:24 · Kitabı okudu · 14 günde

Okuma listemin en çok gözümü korkutan, elimin gitmediği bir kitaptı kendisi. Kütüphanede yıllar yılı durur, tam hadi buna başlayayım dediğim her an sayfa sayısından ürküp geri bıraktığım eski dost. Kendisi bir gerilim romanı. Hani şu "katil kesin uşak" diye tahminlerde bulunduklarımızdan. Okumaya başladığımda beni sarar , heyecanlandırır ve bir çırpıda biter sandım. Yanıldım. İlk 300 sayfada çok fazla karakter ve mekan betimlemesi vardı. Okuyucunun çok sonraları anlayacağı terimler, diyaloglar mevcuttu. Okuması zor, kurgusu çok da heyecan vermeyen olmasa da olurmuş bir kitaptı.

Kitaptan 2 Alıntı

BGM 
08 Oca 12:10 · Kitabı okudu · İnceledi

İnsan tıp fakültesinde yaşam ve ölüm hakkında bir sürü şey öğreniyordu, ama yas tutmayı hiç öğretmiyorlardı. Kedere dair hiç bir şey öğretmiyorlardı.

Koko, Peter Straub (Sayfa 256)Koko, Peter Straub (Sayfa 256)