Lafı Dolandırmadan Erkekleri Çözmeye , Anlamaya Ve Elde Tutmaya Dair

9,3/10  (3 Oy) · 
3 okunma  · 
3 beğeni  · 
382 gösterim
Kadın Gibi Davran Erkek Gibi Düşün adlı kitabının büyük başarısından sonra Steve Harvey kadın-erkek ilişkilerini tarafsız bir gözle inceleyerek çiftler arasındaki uyuşmazlıkların sevgiyle nasıl ortadan kalkacağını anlatıyor. Erkekleri motive eden nedenleri ve kadınların bu nedenlerden yararlanarak ilişkilerinde doyumsuz noktalara ulaşabilmelerinin yollarını gösteriyor.
Ev işlerinde size daha fazla yardımcı olmasını mı istiyorsunuz? Yatak odasında ne tür bir ilgi bekliyorsunuz? Ortak banka hesabı- nızın daha kabarık olmasını mı istiyorsunuz? Birlikte bir gelecek kurmak mı istiyorsunuz? Sizden çekindiğini mi düşünüyorsunuz?
Steve Harvey bu soruların yanıtlarını verirken, ayrıca erkeklerin partnerlerinde aradıkları özellikleri gözler önüne seriyor.
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2011
 • Sayfa Sayısı:
  256
 • ISBN:
  9789752113787
 • Orijinal Adı:
  Straight Talk, No Chaser
 • Çeviri:
  Zeynep Heyzen Ateş
 • Yayınevi:
  Altın Kitaplar
 • Kitabın Türü:
Sessiz kiz 
16 Tem 2017 · Kitabı okumadı · Puan vermedi

Laf yetiwdirmekden kendini yetiwdirmeyi unutmuw insanlar var.
Bazen insan kendine sorar Neden hep kötü insanlarla karwilawiriz diye? Allah sizi boyle sınıyor.Her wey size bağli... Ya sabr eder kazanirsiniz,yada kendiniz bilin.!!!

Kitaptan 3 Alıntı

Seher 
17 Eki 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Kadınını sevmeye söz veren bir erkek onu ezmez , ona vurmaz , onu duygusal ve zihinsel olarak yıpratmaz; kadınını bir kadın nasıl sevilmek istiyorsa öyle sever.

Lafı Dolandırmadan, Steve Harvey (Sayfa 28 - Lafı Dolandırmadan)Lafı Dolandırmadan, Steve Harvey (Sayfa 28 - Lafı Dolandırmadan)
Seher 
17 Eki 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Eğer sizinle çıkarken tek eşli değilse ,aynı anda başkalarıyla da çıkıyorsa ve kalbinde ahlaki olarak doğru olanı yapmak yer almıyorsa , evlendiğinizde ne değişecek ? Törenden sonra değişen tek şey , sol elinizin dördüncü parmağında artık bir yüzük olmasıdır. Ya geri kalan her şey ? Aynı kalır.

Lafı Dolandırmadan, Steve Harvey (Sayfa 39 - Lafı Dolandırmadan)Lafı Dolandırmadan, Steve Harvey (Sayfa 39 - Lafı Dolandırmadan)