6,4/10  (5 Oy) · 
9 okunma  · 
0 beğeni  · 
528 gösterim
Private Serisi "Oyun" ile devam ediyor..

Private çok önemli bir iş almıştır: 2012 Olimpiyat Oyunları güvenliği.

Birbirinden yetenekli ajanları ve dedektifleriyle bu işi başarması kolay gibi görünse de, Olimpiyat organizasyon komitesinin başındaki Denton Marshall'ın acımasız bir cinayete kurban gitmesiyle olaylar karışır. Private Londra ofisinin en yetkili ismi Peter Knight olayı çözmek için tüm gücüyle çalışmaktadır. O sırada Londra'nın önemli gazetelerinden birine gelen cinayetle ilgili bir mektup, Peter Knight ve gazeteci Karen Pope'u bir araya getirir.

Karen ve Peter, ellerindeki mektuptan yola çıkarak soru ve gizem dolu bir maceraya atılırlar. Bu macera dolu yolculuk onları Olimpiyat oyunlarını kana bulamak isteyen katile ya da katillere götürebilecek mi?

Yeni bir Private macerası daha sizi bekliyor.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2012
 • Sayfa Sayısı:
  390
 • ISBN:
  9786055395629
 • Çeviri:
  Bülent Toksöz
 • Yayınevi:
  Nemesis Kitap
 • Kitabın Türü:
malefizz 
02 Nis 21:01 · Kitabı okudu · 5 günde · Puan vermedi

"Aklinda ve kalbinde tanidik bir agirlik hissetti ve bu gogsunde bir batma hissi yaratti.bu his icinde yüzüyordu ; bir yada iki dakika icinde boğulmuştu "......
Gerilim konusunda usta bir yazar .tavsiye ediyorum .

Selçuk Aslan 
07 May 13:38 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Kitap 2012 Olimpiyatlarını yapılmasını engellemeye çalışan ve insanları öldüren bir katil üzerine kuruludur.Private ajanları ve dedektifleriyle bu işi üstlenir.Güzel bir kitap ama biraz fazla uzatılmış sanki.