Profesyonel Ol

6,7/10  (9 Oy) · 
19 okunma  · 
8 beğeni  · 
504 gösterim
İsmini sıkça duyduğumuz 'Ağ Pazarlamacılığı', 21. yy en bilinen mesleklerinden ve pazarlama modellerinden biri. Bu sektörde, - 25 yıldan fazla deneyime sahip - 15 milyon dolar aşkın kazanç elde eden - 60 'tan fazla ülkede toplamda 500.000 'in üzerinde distribütörü içeren satış grupları kuran - 200 milyon dolarlık bir doğrudan satış şirketinin başkanlığını yapan - 250.000'i aşkın distribütöre canlı eğitim veren Amerikalı iş adamı Eric Worre tarafından kaleme alınmıştır.
elvan bağatur 
15 May 2017 · Kitabı okudu · 4 günde

21.yüzyılın en bilinen mesleklerinden ve pazarlama modellerinden biri olan Ağ Pazarlamacılığında 25 yıldan fazla tecrübeye sahip Amerikalı iş adamı Eric Worre, bu alanda başarılı olmanın sırlarını Profesyonel Ol kitabı ile paylaşıyor. Ağ Pazarlamacılığı sektöründe başarılı olmak için yapı taşı haline gelen ve dünya çapında 300.000'den fazla satan Profesyonel Ol, "Ağ Pazarlama Profesyoneli"ne dönüşme yolunda sahip olunması gereken temel prensipleri ve becerileri keyifli bir dil ve anlatım ile sunuyor.

Enes Bozdağ 
02 Oca 22:42 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Profesyonel olmalıyız. Gerçek bir profesyonelden, uyguladığı şeylerin tavsiyeselerini veriyor. Ürünün pazarlamasını, reklamını ve tanıtımını profesyonel bir şekilde yapmalıyız.

Kitaptan 1 Alıntı

Ağ Pazarlamacılığındaki "Gizli Zorluk"
Çoğu kimsenin size söyleyemeyeceği bir zorluk vardır:
Bilgisiz insanların saygısını geçici bir süreliğine kaybetmeyi kabullenmelisiniz.
Bu demektir ki bir süreliğine, hala eski sistemde yaşayan, eski sistemde iş görmeye çalışan insanlar sizi küçümseyecekler. Sizi anlamayacaklar. Ağ pazarlamacılığıyla uğraştığınız için sizi akılsız olarak değerlendirecekler.
Aslında, "kabullenmek" ifadesi tamamen doğru değildir. Bundan daha fazlasını yapmalısınız. Bilgisizlerin saygısını geçici bir süreliğine kaybetmeyi kucaklamalısınız. SİZ geleceği herkesten önce görüyorsunuz. Akıllı olan SİZSİNİZ. Daha güzel bir yaşam için eyleme geçen SİZSİNİZ.

Profesyonel Ol, Eric Worre (Sayfa 33 - elma)Profesyonel Ol, Eric Worre (Sayfa 33 - elma)