Refah ve Başarıya Ulaşmak Potansiyelinizi Arttırın

7,0/10  (1 Oy) · 
4 okunma  · 
0 beğeni  · 
487 gösterim
Sağlıklı ve zinde bir yaşam için bilinçaltınızın gücüyle potansiyelinizi arttırın.

Yeni Düşünce Hareketi'nin önde gelen düşünürlerinden biri olan ve kişisel gelişim alanında mihenk taşı niteliğindeki kitapların yazarı Dr. Joseph Murphy (1898-1981), yaşamı boyunca dünyanın her köşesinde binlerce insana konferans vermiştir ve radyo programı milyonlar tarafından takip edilmiştir. Bu çabaları sırasında Dr. Murphy'nin üzerinde durduğu temel konu ise bilinçaltının gücünü fark eden her bireyin hayatta huzura, uyuma, başarıya, sağlığa ve mutluluğa erişebileceğidir.

Serinin Refah ve Başarıya Ulaşmak adlı kitabı zenginliğe, refaha ve başarıya giden yolda izlenecek manevi yöntemleri gösteriyor. Para kazanmayı istemenin artık ayıp olmadığı bir çağda içimizdeki ikilemleri aşmanın pratik ve faydalı yollarına ışık tutuyor; zengin olma isteğinin çok normal ve insani olduğuna dair söylemini gerçek yaşam öyküleriyle de destekliyor.
Dr. Murphy'nin öğretilerini 21. yüzyılın koşullarına göre yeniden düzenleyerek 6 kitapta bir araya getiren Potansiyelinizi Arttırın serisi, hayatın her alanı için bilinçaltını kolaylıkla yeniden programlamanın yollarını sunuyor.

Serinin diğer kitapları: Korku ve Endişeyi Yenmek, Özgüven ve Özsaygı Kazanmak, Sağlıklı ve Zinde Bir Yaşam, Manevi Bir Yaşam, Yaşamı Zenginleştirmek.
(Tanıtım Bülteninden)

Kitaptan 2 Alıntı

ALPTUGRA 
08 Nis 2017 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Başarı
Başarıyı arzuluyorsanız, bedelini ödemelisiniz. Her neyi istiyorsanız, ona dikkatinizi, bağlılığınızı ve sadakatinizi vermelisiniz ve sonrasında kuşkusuz ki yanıtlayacaksınız. Bu bedel, farkına varmadır, inançtır ve inanmadır. Daima ödenmesi gereken bir bedel vardır.

Refah ve Başarıya Ulaşmak, Joseph Murphy (Sistem)Refah ve Başarıya Ulaşmak, Joseph Murphy (Sistem)
ALPTUGRA 
08 Nis 2017 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Arzu
Arzu, içinizdeki Hayat Prensibini harekete geçirir. Arzu yaratıcı güçtür. Arzu, bir kanal haline getirilmeli ve bilgece yönetilmelidir.

Refah ve Başarıya Ulaşmak, Joseph Murphy (Sistem)Refah ve Başarıya Ulaşmak, Joseph Murphy (Sistem)