Sadece Seni Sevdiğimi Söylemek İçin Aramıştım

4,5/10  (4 Oy) · 
12 okunma  · 
2 beğeni  · 
1.449 gösterim
"Öpmeye doyamayacağım bir kadınla karşılaşmadım."

Su, tez konusu olarak bir telekız olmayı seçti; tanımadığı erkeklerle 6 ay boyunca telefonla konuştu, onların dertlerini dinledi, yol gösterdi, fantezileriyle onları mutlu etti.
Konuştuğu erkeklerin kimisi kendine çok güvenliydi. Ama içlerinden birisi (Mert), hiç konuşmuyor sadece Su’nun sesini dinliyordu… Birkaç konuşmadan sonra; Mert utangaçlığını yavaş yavaş üstünden atmaya başladı, kendinden bahsediyordu; Su ise kuralları gereği kendisi ve hayatı hakkında hiçbir ipucu vermiyor; tıpkı bir telekız gibi davranıyordu…
Gün geçtikçe Mert, hiç görmediği bu genç kadına tutkuyla bağlandı. Onu görmek, ellerini tutmak, teninde ellerini dolaştırmak, kokusunu hissetmek istiyordu… Ama Su, sadece bir oyunun içindeydi; bu gerçek değildi… Mert’in son sözü ise şuydu:
SADECE SENİ SEVDİĞİMİ SÖYLEMEK İÇİN ARAMIŞTIM…
O günden sonra, Su’ya artık ulaşamaz oldu…
Peki ya kader onlara bir şans daha verse, bu kez sesleri değil; gözleri buluşsa, birlerini tanırlar mıydı?

“Aynı gökyüzünü paylaşmadığımızı biliyorsun değil mi?”

"Sana kendi gökyüzümü göstermeyi isterdim."
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ağustos 2014
 • Sayfa Sayısı:
  431
 • ISBN:
  9786055831721
 • Yayınevi:
  Altın Bilek Yayınları
 • Kitabın Türü:
Beyza Yıldız 
18 Ağu 2015 · Kitabı okudu · 5/10 puan

Yine kitabın ismine dayanamayıp aldığım bir kitap arka özet kısmıda aynı şekilde fazla merak uyandırıcı. Devamında kitabın içeriğine gelecek olursak eğer aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Bildiğim kadarıylada yazarın ilk kitabı. Amatörce olduğu izlenimi veriyor. Beklediğimin altındaydı çok daha fazlasını beklemiştim.

Sedef Kartal 
30 Eki 2014 · Kitabı okudu · 6/10 puan

bir kaç yerde okuduğum övgü dolu yorumlar üzerine kitaba büyük bir heyecanla başladım maalesef aynı heyecanımı başladıktan sonra devam ettiremedim kitap kötümüydü derseniz değildi fakat iyide değildi hikaye olarak değişik güzel bir hikaye fakat çok fazla kişilerin yaşantısına yer verilmesi yani onun gündeminden onun gündemine geçmesi nekadarda kişilerle diyaloglar beni güldürsede olmamış sevemiyorum ben öyle bir çok kişinin hayatını anlatan kitapları hele bu kitapta hiç sevmedim hikaye ondan ona geçerken geçişleri kaleme alış tarzını daha iyi olsaydı biraz daha olumlu düşünebilirdim

İrem 
06 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 5/10 puan

Büyük bir merakla almıştım bu kitabı. İsmi olsun, arka kapakta yazan yazısı olsun gerçekten merak ettirmişti beni. Fakat elime alıp okumaya başladığımda rahat okuyamadım. Demek istediğim akıcı değildi, kelimelerle güzel oynanmamıştı. Karakterleri de pek sevemedim.