Saplantı

8,4/10  (12 Oy) · 
29 okunma  · 
10 beğeni  · 
681 gösterim
Küçük, masum bedenlerin sahip oldukları kirli düşünceler...

Kendini Tanrı'nın Elçisi olarak ilan etmiş ve bu yolda çocuğunu Tanrı'ya kurban eden bir anne…

Arka arkaya işlenmiş çocuk cinayetlerinin çözülemeyen gizemi…

Soru işaretlerine cevap bulmaya çalışan bir dedektif ve bütün bu olayların içinde dolaylı olarak yer alan bir hemşire…

Kimisine göre ahlâk, kimisine göre tutku, kimisine göre meraktı bu kitapta yaşananlar… Kanıtlar yetersiz, yüzler ifadesiz, bedenler tepkisizdi.

Kurallar bozulmalı,sessiz düşünceler yok edilmeliydi.Çünkü:sırlar açığa çıkmıyor,kurban sayısı gittikçe artıyordu.Çember daralıyor ve zaman azalıyordu.
 • Baskı Tarihi:
  2011
 • Sayfa Sayısı:
  237
 • ISBN:
  6054537013
 • Orijinal Adı:
  Obsessed
 • Çeviri:
  Gülşen Arıkan
 • Yayınevi:
  Arvo Yayınları
 • Kitabın Türü:
Güler Bilkay Aygün 
09 May 17:23 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Bağlı bulundukları kilisenin katı kurallarına göre yaşamlarını sürdüren bir grup aile, çocuklarını dış dünyanın tehlikelerinden korumak ve dinlenmelerini öğrenmelerini sağlamak için bir kulüp kurarlar. Henüz ergenliğe girmiş bu gençler kulüpte ailelerinin tasvip etmeyeceği şeyler yapmaktadırlar. Vasat bir polisiye gerilim.

kitap_okuru 
17 Oca 16:50 · Kitabı okudu · 5 günde · Puan vermedi

Not defterime aldığım notlara gore iyi bir gerilim aksiyon kitabiymıs ama suan pek bisey kalmamış aklimda sanirım tekrar okumaliyim defterimde ki notları buraya yazamiyorum yazarsam tam olarak kitabin konusunu yazmış olurum.İncil okuma grubu,kürtaj kliniği bombalanması,gruptan bir kızın ölümü bunların hepsinj bir hikayede düşünün iyi okumalar

meyra 
02 Eyl 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Saplantı araştırmadan rastgele aldığım kitap lardan birisiydi..3 gün içinde okuyup bittirdim zamanım olsaydı ara vermeden okurdum heyecanlı gerilim li bir kitap ...cinayetler cozulurken o kadar hikayenin içine girdim ki o anları yaşadım. ..Bu kitabı mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum

İsmet Erdem Durmuş 
22 May 00:58 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 7/10 puan

Bir cinayet davası ve zanlısını tahmin edebiliyorsunuz. Soruşturma devam ederken insanların korkularıyla düşüncelerini harmanlayarak nasıl saplantılı hale geldiklerini açıklamaya çalışıyor. Polisiye ve psikoloji sevenler sıkılmadan okuyabilir.