L. J. Sellers

L. J. Sellers

Yazar
7.3/10
40 Kişi
·
118
Okunma
·
6
Beğeni
·
864
Gösterim
Adı:
L. J. Sellers
Unvan:
Gizem ve suç romanı yazarı
Kendinden daha kötü durumda olan milyonlarca insan vardı. Sadece yalnız olanlar değil; üşüyen, aç ve evsiz olan kişiler vardı.
237 syf.
·Beğendi·6/10
Psikolojik gerilim- polisiye diye adlandırabileceğim bir türde yazılmış Saplantı. İnciraltı yayınlarından okuduğum en iyi romandı bana göre... Kitabı soluksuz birkaç saatte okuyup bitirdim. Konusu da bence ilginçti... Bu tarzda romanları sevenler okuyabilir.
384 syf.
·Puan vermedi
Bu kitap yazarın " Saplantı" adlı eserinin yeni baskısı. İçerik aynı. Sadece baskı tarihi ve kapak farklı...
Yayınevleri son zamanlarda isim ve kapak değişikliği yapıp var olan kitapları tekrar piyasaya sürüyor...
Okurlara sanki yeni bir esermiş gibi sunuluyor. O yüzden kitap alırken biraz daha dikkatli olmalıyız...
237 syf.
·Puan vermedi
Bağlı bulundukları kilisenin katı kurallarına göre yaşamlarını sürdüren bir grup aile, çocuklarını dış dünyanın tehlikelerinden korumak ve dinlenmelerini öğrenmelerini sağlamak için bir kulüp kurarlar. Henüz ergenliğe girmiş bu gençler kulüpte ailelerinin tasvip etmeyeceği şeyler yapmaktadırlar. Vasat bir polisiye gerilim.
237 syf.
·Beğendi·10/10
Saplantı araştırmadan rastgele aldığım kitap lardan birisiydi..3 gün içinde okuyup bittirdim zamanım olsaydı ara vermeden okurdum heyecanlı gerilim li bir kitap ...cinayetler cozulurken o kadar hikayenin içine girdim ki o anları yaşadım. ..Bu kitabı mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum
237 syf.
·5 günde·Puan vermedi
Not defterime aldığım notlara gore iyi bir gerilim aksiyon kitabiymıs ama suan pek bisey kalmamış aklimda sanirım tekrar okumaliyim defterimde ki notları buraya yazamiyorum yazarsam tam olarak kitabin konusunu yazmış olurum.İncil okuma grubu,kürtaj kliniği bombalanması,gruptan bir kızın ölümü bunların hepsinj bir hikayede düşünün iyi okumalar
237 syf.
·2 günde·Beğendi·7/10
Bir cinayet davası ve zanlısını tahmin edebiliyorsunuz. Soruşturma devam ederken insanların korkularıyla düşüncelerini harmanlayarak nasıl saplantılı hale geldiklerini açıklamaya çalışıyor. Polisiye ve psikoloji sevenler sıkılmadan okuyabilir.
237 syf.
·34 günde·Beğendi·5/10
Polisiye romanlarını çok severim ama saplantı beni hayal kırıklığına uğrattı. Olaylar sürekli kendini tekrar etmiş ve sıkıcı bir hâl almış. İlk sayfalarda sürükleyici bir hikayesi var sanmıştım ama maalesef umduğumu bulamadım.
400 syf.
·6 günde·7/10
Inanclarin nasilda kisinin istedigi gibi alip sekillendirdigini anlatan sahane akici bir kitap. Bir cok kesimden insanin nefsine nasil hakim olamadan hayatlarini rezil edislerini cok guzel anlatmis. Yazarin okuduğum ilk kitabı ve cok basarili buldum.
461 syf.
#okudumbitti
#kitaptanıtım

Saplantı
L. J. Sellers
ARVO YAYINLARI
Sayfa Sayısı: 464

Küçük, masum bedenlerin sahip oldukları kirli düşünceler…

Polisiye olmak için biraz hafif kalmış. Bununla beraber oldukça ilginç ve yaşananlarla sizi şaşırtacak bir konusu var. Ergen aklının bu şekilde çalışabilmesi karşısında ne söyleyeceğinizi bilemeyeceksiniz.

https://www.facebook.com/...51282/?ref=bookmarks
https://zebramo.com/users/323273809
https://tr.letgo.com/...cf-ae68-907bd57c8ca5

#kitapokumak #bookstagram #kitap #kitaplar #kitapsevgisi #kitapaşkı #bookworm
#kitapkardeşliği #kitaplayasamak #kitaptutkusu #kitaplarheryerde #kitapsatiskurdu #kitapkurdu #kitapkurduyumben #kitapokuyanlar #kitapönerileri #kitapvekahve #eskikitapkokusu #okuyorum #okuyoruz #kitapokuyorum #kitapsepeti #neokudum #okudumbitti #kitaplaryolda #indirimlikitapsatis #okumadanasla #neokumalı #kitaptavsiyesi #instakitapkurdu
461 syf.
·5 günde·2/10
Bayatlamış konulara değinen, benim gibi bu tarzı sevmeyen biri için zaman kaybı olan bir cinayet romanı. İnat edip bitirdim desem yeridir. Cinayet, dedektif vs konularını seviyorsanız şans verebilirsiniz ancak.

Yazarın biyografisi

Adı:
L. J. Sellers
Unvan:
Gizem ve suç romanı yazarı

Yazar istatistikleri

  • 6 okur beğendi.
  • 118 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 29 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.