Seni Özlüyorum

7,4/10  (5 Oy) · 
5 okunma  · 
3 beğeni  · 
458 gösterim
Geçmiş, daima orada bekleyip geleceği şekillendiriyor… Bir kitapçı dükkânında çalışan Fen, hayatını küçük oğlu Connor'a adamıştır ve tamamen kendi içine kapalı bir yaşam sürmektedir. Korkunç bir sırla ve suçluluk duygusuyla yaşayan genç kadının, ailesinden ve evinden uzak bir hayatı vardır ve geçmiş onu kimseyle yakınlaşamayacak kadar korkutmaktadır. Gerçeğin bir gün onu yakalayacağı bilinciyle her an tetiktedir.

Öte yandan Sean, mükemmel görünen bir hayatın tadını çıkarmaktadır. İşinde başarılıdır, hayallerinin evinde yaşamaktadır. Güzel karısı Belle'i ve altı yaşındaki kızları Amy'yi taparcasına sevmektedir. Ancak bu hayat Belle'in başka birini bulduğunu ve Sean'ın evden gitmesini istediğini söyleyene kadar devam edecektir.

Şartlar Fen ile Sean'ı bir araya getirdiğinde arkadaşlıkları yavaş yavaş çok daha derin bir ilişkiye dönüşür ve paylaştıkları mutluluk onlara tekrar sevme cesaretini verir. Ama tam mutluluğu bulduklarını düşünürken geçmiş onları ayıracak mıdır?

Seni Özlüyorum, insanın zaaflarla dolu doğasını ve aşkın gücünü mükemmel bir şekilde anlatan bir roman.

"Hiç ummadığım bir şekilde kalbimi ele geçiren tutkulu ve kalıcı bir aşk hikâyesi... Etkileyici ve unutulmaz... Kitap kulüplerinde uzun süre konuşulacak."
-Kate Bradley-

"Genç bir anne ve terk edilmiş bir adam… Geçmişteki sırların tehdidi altında yaşanan bir aşk... Seni Özlüyorum, baştan sona en derin duygularınıza hitap edecek büyüleyici bir roman."
-Stylist-
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2016
 • Sayfa Sayısı:
  344
 • ISBN:
  9786053438526
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
ebru tepe 
 15 Ara 2016 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Güzel bir hikayeydi. Etkilemedi desem yalan olur.Betimlemeler bazen çok ayrıntılıydı. Ayağını kaşıyıp sağ kolunu masaya uzattı gibi. Ama belkide bu kadar ayrıntı orda bulunduğunuz hissini veren ve sizi hikayenin içine çeken. Tomas ve John'un hikayesi bile oldukça etkiliyor. Belle'nin git gel leri ne kadar dengesiz bir insan olduğunu yeterince gösterirken malesef bu davranışları iki insanın hayatını derinden etkileyecek.