Son Çarem Hellions of Halstead Hall Serisi 5

9,0/10  (8 Oy) · 
23 okunma  · 
5 beğeni  · 
1.451 gösterim
Sharpe ailesinin en genç kızı, büyükannesinin ultimatomuna karşılık evlenebileceği birilerini bulmak konusunda bir plan yapınca, Jackson Pinter bunu engellemek için elinden gelen her şeyi yapmaya karar verdi… Leydi Celia Sharpe, birkaç uygun damat adayından evlilik teklifi alıp, büyükannesine ultimatomunun anlamsız olduğunu göstermeyi umut ediyordu. Üstelik bu planı işe yaramazsa, evlenebileceği bir koca adayı da elinde olacaktı.

Ancak aile için çalışan ve Celia'nın damat adaylarını araştırması için görevlendirdiği polis memuru Jackson Pinter, bütün adaylarda bir kusur bularak onun bu planını mahvetmeye kararlıydı. Celia ise bunun nedenini, Jackson Pinter'la beraber kendi ailesinin cinayetini araştırmaya başladığında anlayacaktı.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2014
 • Sayfa Sayısı:
  391
 • ISBN:
  9789944827836
 • Orijinal Adı:
  A Lady Never Surrenders
 • Çeviri:
  Özge Burçak Aydınalp
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Seher 
22 Ağu 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

En sevdiğim kitaplardan bir.polisye,aşk ve yıllanmış bir gizeminin çözüldüğü karmaşık ve komik bir hikaye.
büyükannesinin evlilik zorlamaları sebebiyle kendine eş arıyan Leydi neler yapacak okuyun ve bu zevkli hikayenin bir parçası olun

PINAR DEĞİRMENCİ 
17 Ara 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 9/10 puan

Kitaba dayanamadım ve hemen başladım beklediğime değdi gerçekten bay piter tam bir aşıktı. Kızımızın da ondan kalır yani yoktu yine. Öyle güzel öyle tatlı aşkı vardı ki insan sevgiye özeniyor. Küçük bir kız iken yaşadığı şeyler annesinde beklemediği şeyleri öğrenmesi ve beklenen cinayetin sonuçlanması kitapta oluyor. BeklediGiM gibi bir sonuç çıktı ve guzel bir devamı oldu. Gerçekten seriyi sevdim hoş ve anlamlıydı. Şimdi sıra altıncı kitapta.