Son Erkek Ölünceye Kadar Gizli Kadınlar Örgütü

0,0/10  (0 Oy) · 
2 okunma  · 
0 beğeni  · 
215 gösterim
Sağlıklı yemekleri tatsız tuzsuz yapın.
Sağlıksız yemekleri de olduğunca güzel. Her şeyden önemlisi bu yaman çelişkiyi onların doğanın genel kanunu sanmalarını sağlayı.

Onların yaptıkları işten zevk almadıkları sürece ne yaptıklarıyla ilgilenmeyin.
Eğer o anki uğraşları, gülümsemelerine neden oluyorsa veya siz böyle bir ihtimal görüyorsanız, kesinlikle müdahale edin.

Erkeklerin kafalarını gerekli gereksiz birço bilgiyle doldurun.
Onların herşeyi ezberlemesini sağlayın. İster aşk şiiri, ister tarihsel olaylar, istersevdikleri filmlerdeki diyaloglar, en olmadı anne ve babalarınınn onlara söylediği şeyler...
Ne kadar ezberlerlerse o kadar beyinsel faaliyetlerine sekte vurulur.

Erkekleri yaralamak istiyorsanız yapmanız gereken ilk şey, içlerindeki kahramanı dışındaki salakla yüzleştirmektir.
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2008
 • Sayfa Sayısı:
  328
 • ISBN:
  9789944204729
 • Yayınevi:
  Sonsuz Kitap
 • Kitabın Türü:
Varvara Alekseyevna 
08 Eyl 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Hiç aklınıza geldi mi? Ya Dünyadaki tüm kadınlar gizli bir örgüte bağlıysa? Kadınların tümü erkek ırkını spermsiz doğum mümkün olduğunda, ortadan kaldırmayı amaçlayan gizli bir örgütse?

Bu soru etrafında şekillenen ''Son Erkek Ölünceye Kadar'' 328 sayfasının her satırında sürükleyen bir kitap. Tamamen erkek paranoyası üzerine şekillenen bu kitap, oldukça eğlenceli, sürükleyici, temposu düşmeyen fantastik bir bakış açısı...

Annelerimiz, halalarımız, teyzelerimiz, sevgililerimiz aslında sevip saydığımız, değer verdiğimiz, nadide, kırılgan ve sevecen varlıklar... Ya değillerse?

Serhat Ayan tarafından kaleme alınan "Son Erkek Ölünceye Kadar-Gizli Kadınlar Örgütü Kutsal Kitabı", hayatımızdaki kadınlara bambaşka bir gözle baktıran, ilginç ve bir solukta okunan bir eser.