Sorun Bendeymiş

6,4/10  (21 Oy) · 
106 okunma  · 
11 beğeni  · 
1.076 gösterim
"Bence bana aşık olmak sana çok yakışırdı."

Onu, Twitterın "Türkçe sözlü hafif batı kadını" olarak tanıdık.

Sorun Bende Değil Sende isimli ilk kitabıyla içindeki "deli"yi gördük, çomağımızı sakladık. Aşkı karmaşıklaştıran türümüzün en tatlı örneklerinden pinkfreudu, twitter ve blog aracılığıyla her gün yaklaşık 100,000 kişi okuyor, izliyor.

Sorun Bendeymişde hikaye devam ediyor ve sorunun kimde olduğu anlaşılıyor...

"Beklemediğim bir cümle kurdu bana, cümle haline gelmiş bir kelime, kelime haline gelmiş bir makas. Kesti attı bir anda: "Bitti."

"Canım sıkıldı" diyen genç kızlara, "Evlenince geçer" deyip sinsince gülen şişko mahalle teyzelerini çok daha iyi anlıyorum. Evlenmeye hiç gerek yokmuş, âşık olunca da vakit su gibi geçiyormuş. Bir bildiği varmış bu teyzelerin.

İlk kitapta nefret ettiğiniz Boraya bu kitapta aşık olacaksınız ve aşkın karşısında aldığımız her hale tercüman olan pinkfreudu yine çok seveceksiniz.
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2012
 • Sayfa Sayısı:
  271
 • ISBN:
  97860540547250
 • Yayınevi:
  Okuyan Us Yayınları
 • Kitabın Türü:
Betül Aka 
01 Ağu 18:49 · Kitabı okudu · 5/10 puan

Ya ben bu kızın blogunu çok severek okuyordum, ama kitap oluncu işin rengi değişmiş sanırım, pek sevemedim. Üzüldüm açıkçası, niye böyle oldu ki...

Sultan SALGIN 
21 Eyl 12:27 · Kitabı okudu · 6 günde · Beğendi · 5/10 puan

Boranın alçısı çıktığında inanılmaz bir acı çekip yere basamamasının sebebinin ise annesinin pimpirikliği olduğunu,arada sırada egzersiz içinde olsa yere basması gerektiğini,şu an yaşadığı tüm acının sebebinin aslında annesi olduğunu söyleyip rahatladım.ne yapayım içimde daha fazla tutamadım zehrimi. Kendime not:bir erkek ile annesi hatta ailesi arasına asla girme.hele ikinizden birini seçmesini hiç isteme.zaten doğru adam seni ne annesine ne de bir başkasına karşı ezdirir.doğru adam,seni kimselerin üzmesine izin vermez.