Kitap
The Witcher Cilt 1

The Witcher Cilt 1

Camlar Konağı

OKUYACAKLARIMA EKLE
8.3
50 Kişi
110
Okunma
48
Beğeni
1.432
Gösterim
136 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 3 sa. 51 dk.
Adı
The Witcher Cilt 1 (Camlar Konağı)
Basım
Türkçe · Türkiye · Jbc Yayıncılık · 2015 · Karton kapak · 9786059155038
Tekinsiz Kara Orman'ın içinden yol almakta olan meşhur canavar avcısı Geralt, yolculuğu esnasında dul kalmış bir balıkçıyla karşılaşır. Camlar konağı diye bilinen uğursuz bir köşkte karısının intikam peşindeki cesedi bulunmaktadır. Geralt bu hayaletli konağı araştırırken dehşet verici bir yaratık ordusuyla savaşacak ve bu evi Geralt'a mezar edebilecek korkunç bir gizemi aydınlatacaktır! Eisner Ödüllü? sahibi Paul Tobin'in yazdığı ve yükselen çizgi roman yıldızı Joe Querio'nun resimlediği çok satan video oyunu serisi The Witcher dünyasının bu aksiyon dolu korku ve fantezi hikayesi hem serinin sadık hayranlarını hem yeni okuyucuları hiç şüphesiz hayrete düşürecek! "Joe Querio'nun çizim tarsi o ağırdan alan, sinsi korku yaklaşımına mükemmel yakışıyor. Sayfaya çok kuvvetli bir atmosfer hissi verirken ormanın ve ormana ait manzaraların rahatsız edici doğasını sindirmeniz için gözlerinizi her panelde oyalanmaya mecbur bırakıyor." - IGN "The Witcher medyasının halihazırda bir hayranı değilseniz bile bence bu kitapta keyif alacağınız pek çok şey var; ama zaten öyleyseniz hiç kaçırmayın."
4 mağazanın 4 ürününün ortalama fiyatı: ₺25,2
8.3
10 üzerinden
50 Puan · 7 İnceleme
BurakEnG
The Witcher Cilt 1'i inceledi.
136 syf.
·
7 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Game Of Thrones, Lord Of The Rings. Bunları herkez bilir... :) Ama kimse kolay kolay Rivialı Geralt'ı bilmez. Bilmeyen arkadaşlara ve çevreme tavsiye ediyorum kaçırmayın. Witcher, romanları ve hatta oyunları ile ünlüdür. Şahsım adına bende isterdim ki bu hikayeninde bir filmi veya dizi olsun. Güzel olurdu :)
The Witcher Cilt 1
8.3/10
· 110 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
6
Bayan İşlemci
The Witcher Cilt 1'i inceledi.
136 syf.
·
1 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Size bir saatlik Withcer filmi öneriyorum! Sayfaları çevirdikçe korkacak, aşkın iki yüzlü madalyonunda kendinize bir yer bulacak, arkadaşlığın da bazı kurallar çerçevesinde ilerlediğini fark edeceksiniz. Witcher seven herkes çizgi romanlarına da bir göz atmalı.
The Witcher Cilt 1
8.3/10
· 110 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
12
Taner Pasin
The Witcher Cilt 1'i inceledi.
136 syf.
·
1 günde
·
6/10 puan
Yavan Hikaye
CDPR'ye (oyunların yapımcısı) güvendim aldım ama Romanların ve oyunlardaki hikayenin çok çok altında kalıyor. Bazı anlar gerçekten ''meeeh ne alaka'' dedirtti, çok basit hikaye kurgulama hamleleri var. Witcher 3 oynarken öyle yolda karşınıza çıkan çok basit bir yan görev gibi hikayesi var (çoğu yan görevin hikayesi bu çizgi romandan iyi bu arada) Hele Geralt, çok çok amatör bir Witcher'mış gibi davranıyor (hikayenin zamanıyla ilgili bir ipucu yok belki de toy zamanlarıdır emin değilim) Belki de ilk sayı olduğundan The Witcher evrenini bilmeyenlere evreni tanıtmaya çalışıyor yazar, çünkü Witcherları tanıtmak için çok kasıyor Geralt, her fırsatta ''evet biz witcherlar duygusuz canlılarız ama ben biraz öyle değilim ehehehe'' diyor. ''Evet işaretlerimiz var abi bak igni bak yakıyorum abi ihihie hooop aard bak ittim'' gibi cümleler kuruyor düellolarında. Umarım 2. ve 3. ciltler böyle zorlama tanıtımlar içermez, ekşimsi kekremsi bir tat oluşturuyor çünkü bir kaç cümle art arda görünce. Çizimler başlarda ''yüz çizimleri biraz daha detaylı olsaydı'' dedirtti ama sonradan alıştım ve bu evren için gerçekten en iyi çizim yöntemlerinden biri bence budur, karakter fizikleri alelade çizilmiş ama ortamlar çok derin ve karanlık, kasvetli bir çizime sahip, bu gerilime gerilim katıyor, daha bi ''witcher evreni'' gibi hissettiriyor. Öyle ya da böyle, Witcher'ı çok özlediğimi farkettim ve bu hikaye yavan kalsa da bana bu evrenin ne güzel olduğunu hatırlattı, seriyi tekrar okumak için bir gaz oldu, çizgi romanlardan 2 ve 3 ü de okuduktan sonra Witcher kitaplarına tekrardan dalacağım.
The Witcher Cilt 1
8.3/10
· 110 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
3