0,0/10  (0 Oy) · 
0 okunma  · 
0 beğeni  · 
421 gösterim
Feneri, dudaklarının arasına sıkıştırdı ve sandığın kapağını açtı. Çürük et kokusunun yoğunluğunu burnunda hissettiği anda elini istenç dışı burnuna götürdü. Feneri, açık sandığın üzerine tuttuğu anda gördükleri karşısında istenç dışı "Allah kahretsin!" diye haykırdı ve refleksi bir hareketle gerilediği anda az önce yere attığı sandalyeye takılarak yere yuvarlandı. Kendini toparlamaya çalışırken, ağır kokunun ötesinde gördüklerinin izlerini tüm benliğinde taşıyordu. "Lanet olsun! Bu kadın gerçekten cani!"

Sandığın içinde bir sürü kesik kokmuş ve çürümüş penis vardı. Sandığın açık kalmasından dolayı koku daha da yoğunluk kazanmıştı. Midesinde hissettiği bulantıyla birlikte böğürür gibi oldu ve kusmamak için elini ağzına götürerek sandıktan uzaklaştı. "Lanet olsun!" diye söylenmeye devam ederken hemen arkada duyduğu sesle birlikte o yöne döndü. Feneri bu kez sesin geldiği yöne doğru tuttu ve o anda onunla burun buruna geldi. Daha ne olduğunu anlayamadan yüzüne yediği şiddetli darbeyle sandığın üzerine savrulurken, elindeki feneri yere düşürdü.

Kemal, silahı doğrultmaya zaman bulamadan kadın üzerine atıldı ve enjektörü seri bir hareketle Kemal'in ensesine batırdı. Kemal, şırınganın acısıyla boş bulundundu ve silahını düşürdü. Kadın bunu fırsat bilerek kaçmaya çalıştı ancak Kemal, yediği şırıngaya rağmen kadının üzerine atıldı ve kaçmasına engel oldu. Tüm bedenini felç etmeye hazırlanan uyuşuklukla birlikte, kadınla boğuşmaya başladı.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ağustos 2013
 • Sayfa Sayısı:
  333
 • ISBN:
  9786054611720
 • Yayınevi:
  Mola Kitap
 • Kitabın Türü: