Yeni Masonik Düzen

10,0/10  (1 Oy) · 
5 okunma  · 
1 beğeni  · 
176 gösterim
Daha önce böyle bir kitap okumuş olamazsınız. Çünkü böyle bir kitap daha önce hiç yazılmadı.
Bu kitapta, görünüşte birbirinden çok farklı ve tarihsel açıdan aynı kategoriye konamayacak konular birbiri ardına incelenmektedir. Çünkü bu kitapta öne sürülen -ve de ispatlanan- tez, tarihsel olayların arkasında, yüzeysel bir bakışla fark edilemeycek bazı gizli ve "okült" bağlantılar olduğudur. Yeni Masonik Düzen, işte bu bağlantıları birleştirerek dev bir bütüne ulaşmakta ve Ortaçağ'ın sonundan günümüze uzanan dünya tarihinin içindeki gizli bir dinamiği ortaya çıkarmaktadır.
Ortaya çıkmaktadır ki; günümüzdeki seküler dünya düzeni, "birileri" tarafından kurulmuştur ve halen onlar tarafından yönetilmektedir.

Kristof Kolomb'un ünlü yolculuğunun perde arkası. Kuzey Amerika'yı kolonileştiren ABD kurucularının gizli hedefleri. Masonluğun gerçek kökeni: Kudüs Tapınağı Şövalyeleri, Gül-Haçlar ve Kabalacılar. Masonluğun Avrupa'da dine karşı verdiği uzun savaşın bilinmeyen tarihi. Fransız Devrimi'nin karanlıkta kalan yüzü. Nazizmin "okült" kökenleri, Nazi Partisi'nin masonik öncüleri. ABD'yi yöneten güç odakları; Lobilerin, CFR'ın, Trilateral Komisyonu'nun, Bilderberg Grup'un ardındaki güçlerin analizi. İsrail'in ABD üzerindeki etkisinin ve Washington'daki Yahudi lobisinin hikayesi. İsrail'deki aşırı sağcıların gücü, Rabin suikastinin "derin devlet"le olan ilişkisi. İsrail'in Üçüncü Dünya faşistleriyle kurduğu gizli bağlantılar. Farklı coğrafyalardaki anti-islam güçler ile İsrail arasındaki örtülü ilişkiler.