Giriş Yap
Kitaplarm_ve_ben
@kitaplarm_ve_ben
235 okur puanı
16 Şub 2020 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
420 syf.
·
Puan vermedi
Giz Serisi Umut
İkinci kitap öyle bir yerde bitmişti ki, üçüncü kitabı merak etmemek elde değildi. Bu seriyi okuyacaklar varsa bu yoruma yazacaklarım onlar için spoi olabilir. Azra teröristler tarafından kaçırılmıştı. Bunu öğrenen Talha taş üstüne taş bırakmaz demiştim, dediğim gibi de oldu. Azra'yı kaçıran teröristler Suriye'ye götürünce Talha'da karısını bulmak için arkadaşlarıyla Suriye'ye gider. Aylarca Azra'yı arar. Tam bulacağı sıra teröristler haberini alıp Azra'yı başka bir yere götürür. Azra'nın bu süre içerisinde yaşadıkları hiç kolay değildir. O şartlarda yaşaması bile bir mucize. Aslında onun için bir mucize gerçekleşir. Onu hayatta tutan, umut etmesini sağlayan. :) Aylar geçtikçe Azra'yı bulamamak Talha için acıların en büyüğü olur. O dev gibi adam adeta küçülmüştür. Umudunu hiç kaybetmeyen Talha ve arkadaşları bakalım Azra'yı bulabilecek mi? Peki Azra'yı hayatta tutan, onun umudu olan şey neydi? Bu soruların cevabı serinin son kitabı olan Umut'ta. :) Serimiz bu kitapla bitti. Seriyi okumaya başlayan varsa keyifli okumalar dilerim. Seri üç kitap olunca Azra ve Talha'ya da alıştım. :) Bu arada ikinci kitapta tanıştığımız bir Şule vardı. Acaba Talha'nın peşini bıraktı mı? Merak edenler için söyler miyim? Tabii ki söylemem.
Giz - Umut
8.1/10 · 110 okunma
Reklam
·
Reklamlar hakkında
ve bir kitap okudu
420 syf.
·
Puan vermedi
Giz - Umut
8.1/10 · 110 okunma
"Canını çok mu yaktılar bal gözlüm? Ruhunu çok mu incittiler can özüm? Bak yanındayım, akmasın gözünden yaş, titremesin dudakların. Seni bundan sonra gözümden ayırmayacağım. "
Sayfa 51 - Efsus Yayınları
"Demir kapı gıcırdayarak açıldığında kalbi yine hızlı atmaya başladı. Bacaklarını karnına çekip, içeri giren çamurlu siyah çizmelere dikti gözlerini. Bu odayı sadece kapı açıldığı zaman inceleyebiliyordu. Ev değildi. Sanki yerin altındaydı. Duvardan aşağı pis lağım suları akıyor, duvar kenarlarında fareler dolaşıyordu."
Sayfa 23 - Efsus Yayınları
"Ateş yaktı mı yüreğini, kimseyi görmez gözün. Ateş yüreğinin ortasına mızrak gibi saplandıysa onu oradan çıkarmaya kimsenin gücü yetmez."
Sayfa 7 - Efsus Yayınları
Reklam
·
Reklamlar hakkında
2
50
499 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.17