Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
Kokteyl
Kimi etimolojistler içinse kelimenin kaynağında "horoz tüyleri" yatmakta. Kuşkusuz garipsediniz. Hemen açıklayalım. Manhattan adasına yerleşen ilk Amerika öncüleri hazırladıkları basit içki karışımlarını yuvarlarken, içki içme arzularını arttırmak amacıyla horoz tüylerini(,Cock-talis) bir çeşit kırmızı bibere bulayarak gırtlaklarını gıdıklarlarmış.
Mustafa Kutlu
Sayfa 64 - Dergâh Yayınları
128 syf.
10/10
·
Beğendi
·
4 saatte okudu
Jake Becker sen tüm kızların hayalinde ki erkeğin vücut bulmuş halisin.. 128 sayfa Jake için yeterli değil asla. O kadar güzel seviyor ki okumalara doyamadım.. *** Chelsea kapıdan seslendi. "Sonra görüşürüz çocuklar buzdolabında meyve suyu var." Basamaklardan inerken...
Sonsuz
Sonsuz
8.7/10 · 178 okunma
Şöhret böyle bir şey miydi yani? İnsanların bir yandan size tapınıp bir yandan sürekli saldırdığı acı tatlı bir kokteyl miydi?...... Tokat yerken aynı anda öpülmek gibi bir şeydi bu.
302 syf.
·
Puan vermedi
Aaah ahh! Kader bir şahane eserden mahrum kalmamıza sebep olmuş da haberim yokmuş. Meğer bu kitap ömrü vefa etmediği için yarım kalmış. Ona ait dört bin evrak içinden ayıklanmış, karışık numaralandırılmış sayfalara, aynı bölümlerin birden fazla müsveddelerine rağmen titiz bir...
Aydaki Kadın
Aydaki Kadın
7.9/10 · 703 okunma
Şöhret böyle bir şey miydi yani? İnsanların bir yandan size tapınıp bir yandan sürekli saldırdığı acı tatlı bir kokteyl miydi ?
23491
901 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.