Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol
ve sözün bittiği yer ve birilerinin hayallerin son bulduğu yer birileri ölürken birileri doğdu birileri hayallerine son verdi birilerinin hayalleri yeni kuruldu geriye kalanlarımız onların hayalleri gerçekleştirecek, onları yeniden yaşatacak... ölüm her an bizi bulur biliyorum... ama onlar ölmedi gökyüzündeler... hep yaşayacaklar başımız sağolsun🖤🩹
Deprem...
O günlerce süren çaresizliği, yaşadıklarımı ve hissettiklerimi anlatamam Beynim kalbim ruhum bedenim Enkaz altında kalmış gibiyim Bir süre içime kapanıyorum ben Hoşça kalın 🥺
Reklam
06.02.23-04.17
Kırkı çıkmamış, yası tutulmamış ağıtlar çınlıyor kulaklarım da...
Deprem...
Her verdiğiniz nefes sonuncuymuş gibi yaşayın çünkü sevdiklerinizi kaybettiğinizde hiçbir şeyin telafisi olmuyor...
Deprem...
Yaşanamadı bazı hayatlar yarım kaldı ve asla bütün olamayacak...
Güzel şehrimin ve güzel vatanımın başı tekrardan sağ olsun.
Tam bir yıl oldu, dile kolay. Bu bir yıl nasıl geçti hiç bilmiyorum ama acısı hâlâ aynı ve azalmıyor. İnsanların bağırışları, o yağmurun bir başka yağışı... O gün bizim için güneş doğmadı, gün aymadı.
Reklam
Bu gece nasıl uyuyacağım ya.. #deprem
Deprem...
1 yıl oldu aramızdan ayrılalı Mekânınız cennet olsun Şimdi hepiniz meleksiniz Fakat biz geride kalanlar olarak bu acılarla yaşamak çok zor Keşke geçmişte her şey çok daha farklı olsaydı Her şeye rağmen bir gün kavuşacağız Yeniden 🥺
Memleketimden geriye sadece milyonlarca ceset ve toz tanecikleri kaldı....
17 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.