Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol
Gönderi Oluştur
Amin..
~•~ Allah kimseye bir daha düşman âfetini göstermesin!.. ~•~
160 syf.
10/10 puan verdi
·
Beğendi
Yeni seneye bu kitabı okuyarak girmek gibi bir planım yoktu. Zaten hiçbir kitabı bir liste üzerinde sıraya koyarak, bir program yapmak suretiyle okumadım şu âna dek. Hepsinin ayrı bir kaderi olduğunu düşünürüm hep. Dolayısıyla bu kitap da kendi kaderini yaşadı benimle birlikte. Kitaplığıma göz attım ve "Artık seni okuyacağım" diyerek
Kahramanın Ardından Erol Olçok Kitabı
Kahramanın Ardından Erol Olçok KitabıKolektif · Muhit Kitap · 20217 okunma
Reklam
Demokrasi Günü ❌ Demokrasi Nöbeti ❌ Demokrasi Şehidi ❌ Demokrasi Kahramanı ❌ #15Temmuz Günü Kimse Demokrasi için Meydanlara Çıkmadı. Demokrasi Nöbeti de Tutmadı. Ezanlar Susmasın, Şehid Kanı ile Sulanmış 🇹🇷 Bayrak inmesin, Vatan Bölünmesin Diye Çıktı. "Demokrasi" Küfre, "Şehâdet" ise İslama Ait Terimlerdir Bir Arada Kullanılmaz ⚠️ twitter.com/ErdemOzveren571...
15 TEMMUZ
Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Tüm şehitlerimizin Ruhu şad olsun.🇹🇷🇹🇷
Sela okunuyor her yerde,tüylerim diken diken olmuş dinliyorum.Rabbim ülkeme bir daha böyle durumlar yaşatmasın.
Okunan selâlar… Rabbim bir daha yaşatmasın o acı günleri 🤲🏻
Reklam
O gece sanki sürdü yıllar gibi Bitmek bilmeyen silah sesleri. Ortalıkta yüzlerce masum insanın, Cansız bedenleri Ve onları gören daha niceleri Şehadete koşuyor, düğüne gider gibi
Allah (c.c) duygusundan ve sevgisinden uzak bir terbiye yalnız fayda ve menfaat düşüncesine dayanır. Fakat din terbiyesi terbiyesi hasbi, karşılıksız ve ulvidir. Bu terbiye insanı yükseltir, iyiliği ve adaleti, hiçbir menfaat düşüncesine saplanmadan sevdirir.
Sayfa 51 - Yağmur yayınlarıKitabı okudu
Bu vatan, toprağın kara bağrında Sıradağlar gibi duranlarındır; Bir tarih boyunca, onun uğrunda Kendini tarihe verenlerindir...
Orhan Şaik Gökyay
Orhan Şaik Gökyay
236 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.