Giriş Yap
.... İ-Nesli 'ni Y Nesli'nden daha çok yüreklendirmek gerekecektir büyük olasılıkla. İ-Nesli endişeli - güvensiz dünyada biraz olsun güvende olmak istiyor. Onlara biraz güvenli bir ortam sunabilen, biraz da iyi bakan bir yönetici son 10 hatta 20 yılın en sıkı çalışan gençlerini ekibinde görebilir.
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Yeni mezun bir gencin aklında birçok fikir vardır. Mill'in dediği gibi; görkemli duygulardan verim elde etmek hassas bir bitkiyle ilgilenmeye benzer. Şayet toplum, gençlerin üstün yeteneklerini geliştirmelerine hizmet edecek bir destek vermezse birçok gencin bitkisi solar. İnsanlar bu yeteneklerini kaybettiği gibi zihinsel yetilerini de kaybeder. Çünkü bu yeteneklerini besleyecek ne zamanları ne de istekleri vardır. Doğal olarak en basit alanlara kaçmaları, sapmaları kendi tercihleri değildir aslında. Basit şeylere ulaşmanın daha kolay olmasındandır. Yüksek hedefler koyan gençler için kuru gürültülü kalabalık gruplardan kurtulmanın yolu, aynı hedefe odaklanmış üç dört arkadaştan oluşan küçük gruplar oluşturmaktır.
3. Improve on the competition Don’t try to create a new market prematurely. The only way to know you have a real business is to start with an already existing customer, so you should build your company by improving on recognizable products already offered by successful competitors.
Reklam
·
Reklamlar hakkında
160 syf.
·
27 günde okudu
·
Beğendi
·
10/10 puan
İşin Sırrı
Yeni bir iş yeri açmak isteyenler için rehber gibi bir kitap . Okumadan yeni bir iş yeri açmasinlar tüm hesaplamalara kadar anlatılmış , örnekler verilmiş .
İş’in Sırrı
10.0/10 · 1 okunma
Eski müşteriyi elde tutmak yeni müşteriler kazanmaktan daha ucuzdur.
Sayfa 10 - ELMA YAYINEVİ
Reklam
·
Reklamlar hakkında
2
21
210 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.14