Profil
Gönderen:
Gece❦
Gece❦
Alan: https://1000kitap.com/boshayatlar Sana el sallıyorum. Seni seviyorum. Sen gittin, sıra bende. Bu sefer çok sonra gelicem. Eğer dayanamayıp yarın dönersem, hepsi senin için...
Gönderen:
Gece❦
Gece❦
Alan: https://1000kitap.com/boshayatlar Ben seni o kadar severken neden gittin abla? Hayatımın sonuna kadar seni bekleyeceğim ama ne seni ne kendimi affetmeyeceğim. En azından bir vedayı hak etmedim mi ha? Hani beni çok severdin? Ne oldu o günlere ablam be.
Reklam
Büyük itiraf
Birçok insan için yaşananların üzerine "sünger çekmek" oldukça zordur. Evet, itiraf ediyorum, bu çok kolay bir şey değildir. Ama genellikle bunu başarmamıza engel olan tek şey "affedememektir".
Kime: https://1000kitap.com/Eseses26 hergun seninle uynmak isterim o güzel yuzunu hissetmek isterdim.. iyiki varsın sevgilim ~gizli (beni çok iyi biliyon)
Mağduriyet sömürüsü
Saygın İsrailli yazar Baos Evron ,"Holokost bilincinin "aslında 'resmi ve propaganda amaçlı bir doktrinlestirme ,bir dizi sloganı ve yanlış bir dünya görüşünü yansıttığını, gerçek hedefin geçmişin tam olarak anlaşılması değil, bugünün manipüle edilmesi olduğunu ' söylüyor.
Bana gerçeği söylemeye cesaret eden tek kişi sensin.
Sayfa 312 - Kırmızı KediKitabı okuyor
Reklam
Kime:
Barış♤
Barış♤
neden görüldü atiyorsun bana ben sana ne yaptım litfen bana yaz korkuyorum meraklandim ~gizli~
İnsanın doğup büyüdüğü ilçeyi tanımıyor olması çok utanç verici geliyor. Bu yüzden birinden yol tarifi isteyince sanki oranın yabancısıymışım da hiç tanımıyormuşum gibi davranıyorum..
Gönderen:Gizli Bence
Mr. Şafak
Mr. Şafak
ve @prensin_kalbi çok yakışıyolarrr
İtiraf hesabı ayağınıza geldi.İtiraf,ifşa,ship alınır.5 dk'da alınır sahibine teslim edilir!..
Reklam
Bu itiraflar..
Bu itiraflar ikili arasında açılan derin çukurları kapamamıştı ama artık bir köprü kurmuştu. Uçurumdan korkmuyordu kız, gözü kapalı üzerinden yürüyordu. Cem derin bir nefes alırken içine, genç kızın saçlarını oksayarak yüzünü avuçlarının arasına gömdü. Gözlerinin içine baktı "O zaman bırak bu tatili dilediğimiz gibi geçirelim.
Sayfa 429 - Destek yayınlarıKitabı okudu
262 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.