Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol
Yks öğrencilerin durumu bence
O umudu beslemek için onca ayı gözünğ kırpmadan harcıyor yine de vaktinin yetmediğini fark ediyordu.
Kazandım arkadaşlar :)
Merve

Merve

@merveyus
·
15 Ağustos 2022 11:48
İstediğim bölümün puanını puanımın geçmesi ama sıralamada yerleşememem..Her yerin gelme ihtimali varken benim yaşadığım yer dışında tercih yapamamam..Coğrafya kaderdir arkadaşlar..Allah yaşadığın yerin de hayırlısını versin.
Reklam
İlahiyat ı kazanınca cenneti garantilemiş olmuyoruz
Bu sene sınava giren arkadaşlarımız umarım her şey gönlünüzce olmuştur
Geçen sene dilden 14bin yapınca amcam sana tıp geliyor niye gitmiyorsun diye deliye dönmüştü annem de 20bin yapan arkadaşım için milletin çocuğuna kurban ol senden yüksek yapmış demişti 😅😅
İstediğim bölümün puanını puanımın geçmesi ama sıralamada yerleşememem..Her yerin gelme ihtimali varken benim yaşadığım yer dışında tercih yapamamam..Coğrafya kaderdir arkadaşlar..Allah yaşadığın yerin de hayırlısını versin.
Erkek kardeşimi uyandırdım kalk yerleştirme sonuçları açıklandı abla yürü git sabahın köründe sonuçlara mi bakılır uyanınca bakarız dedi ve uyudu. İste bu sistemin hak ettiği tavır :/
Reklam
Nereye yerleştin diye soranlara, Ev üniversitesi Mezun dili ve edebiyatı
Arkadaşlar uygun fiyatlı valiz öneriniz var mıı :)
GÖNLÜMÜZDE Kİ NASİP OLSU KAZANDIK
Rabbim inşallah herkesin gönlündekini nasip etmiştir.🤲🌿 Herkese hayırlı uğurlu olsun içinde de bana.
176 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.