Hakan Yusuf YILMAZ, Çıplak Sırlar'ı inceledi.
01 Ara 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Kitabın konusu ve tarzı güzeldi fakat kitapta alışamadığım bir husus vardı o da karakterlerin adları. Çoğu zaman karışıyor ya da okuduğunuz da kimden bahsettiğini anlamıyorsunuz. Kitabın tenkit edeceğim kısmı sonu ile alakalı olacak. Şahsen kitabın sonu, giriş ve gelişme bölümü kadar yedire yedire anlatılmamış biraz geçiştirmelik yazılmış gibi geldi bana ama kitap fena değildi. Beğendim.

Emrah Kulaksız, Çıplak Sırlar'ı inceledi.
17 Kas 2017 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Kitap oldukça akıcı dili gayet sade insana okudukça keyif veren cinayet ve aşkı bir arada işleyen muhteşem bir kitap.Kitapta en çok hoşuma giden söz ise "Sırlar en derinde gömülü olsa bile, masumiyet maskesi bir gün mutlaka düşer" tavsiye ederim.

Mona'nın Lisa'sı, bir alıntı ekledi.
17 Tem 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Ölüm güçlüydü.Kimsenin ona karşı koyma gücü yoktu.O yaşayanlara değil,yaşayanlar ona ayak uydurmalıydı.Çünkü ölüm umursamazdı.

Çıplak Yalanlar, Liliana Hart (Sayfa 118)Çıplak Yalanlar, Liliana Hart (Sayfa 118)
Mona'nın Lisa'sı, bir alıntı ekledi.
17 Tem 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Doğru farklı gözlere farklı görünür,Jericho.Bu da doğruyu yalandan başka bir şey yapmaz.

Çıplak Yalanlar, Liliana Hart (Sayfa 124)Çıplak Yalanlar, Liliana Hart (Sayfa 124)
Sevomberkom, bir alıntı ekledi.
22 May 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · 9/10 puan

Kıyafet seçme konusunda hiçbir zaman iyi olmadım.
Önemli olduğunu sanmıyorum.Ne seçersen seç,gecenin sonunda yerde olacak.

Çıplak Yalanlar, Liliana Hart (Sayfa 281)Çıplak Yalanlar, Liliana Hart (Sayfa 281)
Sevomberkom, Çıplak Yalanlar'ı inceledi.
21 May 2016 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Üçüncü kitap Jack'İn geçmişinde yaptığı bir grevle ilgili.Sonu hakkında her şey biliniyor.Seride en az beğendiğim kitap bu.Seriyi okuyan okuyucuların kısa sürede ara vermeden okumalarını tavsiye ederim.

Sevomberkom, Çıplak ve Karanlık'ı inceledi.
21 May 2016 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Seride beğendiğim en iyi kitaplardan biri.Son olarak etkileyici akış olarak durgun ve kısa yazılmış tek kötü yanı bunlar.Liliana Hart'ın yazdığı seriyi okuyacak okuyuculara ara vermeden okumalarını tavsiye ederim.

Sevomberkom, Çıplak Gerçekler'i inceledi.
21 May 2016 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Kitabı bulmak için çok çaba harcamıştım.İlk kitabındaki güzelliği bu kitapta bulamadım.Ama seri kesinlikle okunması gereken bir seri ve adli tıp hakkında çok önemli bilgiler veriyor.

Sevomberkom, Çıplak Sırlar'ı inceledi.
 21 May 2016 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Çıplak Sırlar kitabıyla başlayan serisini daha yeni bitirdim.Bence serinin en iyi iki kitabı vardı.Çıplak Sırlar ve Çıplak ve Karanlık.İkisinin son sayfaları beni şaşırttı.Liliana Hart'ın en beğendiğim özelliği ise her türü kitaplarında harmanlaması ve bunları başarıyla yapması oldu.Kitapta polisiye,gerilim,gizem,erotizm her şey vardı.Tek hoşuma gitmeyen şey sürekli yeni bir karakterin eklenmiş olması,bu eklenen karakterler hakkında sürekli aynı açıklamaların yapılması ve soy adlarının kolayca karışması