Çıplak Sırlar J.J. Graves Mystery Serisi 1

7,5/10  (10 Oy) · 
23 okunma  · 
6 beğeni  · 
1.049 gösterim
Sırlar en derinde gömülü olsa bile, masumiyet maskesi bir gün mutlaka düşer!

Küçük, sakin bir kasabada gerçekleşen dehşet verici bir cinayetin sükûneti bozmasının ardından kasabaya adalet getirmek, tıbbi tetkikçi Jaye ile çocukluk arkadaşı, Dedektif Jake Lawson'a düşer. Cinayet vakaları bununla da sınırlı kalmaz ve kasaba halkı bir sinek gibi tek tek avlanmaya devam eder. Her yeni kurbanda şok edici bir sırla karşılaşan Jaye ve Jake'in zamanları azalmakta, çember git gide daralmaktadır. Ancak sırlara sahip olan sadece kurbanlar değildir… Yıllar öncesine dayanan bilinmezlikler netlik kazandıkça maskeler bir bir düşmektedir. Tüm bunlar olurken aniden ortaya çıkan tanınmış bir cinayet romanı yazarıyla birlikte olaylar daha da sarpa sarar. Jaye şimdi görevini yapmak ile tutkularına teslim olmak arasındaki ince çizgide yürümek zorundadır.

"Çıplak Sırlar, oldukça cesur ve gizemli bir hikâye sunuyor. Romantik ve erotik ilişkiler ise romana bambaşka bir tat katıyor."
-Goodreads Review-

"Hikâyenin gelişimi ve karakter betimlemeleri takdire şayan. Kesinlikle okumaya değer bir kitap, devamını dört gözle bekleyeceğiniz kesin."
-Amazon-

"Her sayfası daha fazlasını istemenize sebep oluyor. Sonunda neler olacağını asla kestiremiyorsunuz."
-Barnes&Noble-

"Elinizden bırakamayacağınız bir roman. Kadın kahramanın samimiyetine kesinlikle bayılacaksınız. Görünüşe bakılırsa onun bile sırları var!"
-The Book Binge-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2014
 • Sayfa Sayısı:
  320
 • ISBN:
  9786053482697
 • Orijinal Adı:
  Dirty Little Secrets
 • Çeviri:
  Nur Eren
 • Yayınevi:
  Martı Yayınları
 • Kitabın Türü:
Ümran 
23 Ağu 2015 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Yazarın dilini sevdim karakterler arasında ki espirili diyaloglar hoşuma gitti. Kendini okutan merak içinde bırakan heyecanlı, sürükleyici bir kitaptı. Katil kim olabilir diye bir çok tahmin yaptım ama hiçbiri tutmadı kitabın sonunda yazar beni baya şaşırttı diyebilirim hiç aklıma gelmemişti. Hem küçük kasaba hikayesi hem de içinde polisiye ve aşk var ben sevdim tam benlik bir hikaye -seri..

Sevomberkom 
 21 May 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Çıplak Sırlar kitabıyla başlayan serisini daha yeni bitirdim.Bence serinin en iyi iki kitabı vardı.Çıplak Sırlar ve Çıplak ve Karanlık.İkisinin son sayfaları beni şaşırttı.Liliana Hart'ın en beğendiğim özelliği ise her türü kitaplarında harmanlaması ve bunları başarıyla yapması oldu.Kitapta polisiye,gerilim,gizem,erotizm her şey vardı.Tek hoşuma gitmeyen şey sürekli yeni bir karakterin eklenmiş olması,bu eklenen karakterler hakkında sürekli aynı açıklamaların yapılması ve soy adlarının kolayca karışması