Sen or’da yoksun Çağırdığımda Susuzluğumda, açlığımda Sen or’da yoksun Koşsam, sarılsam Tutunsam yoksun Ruhumun kara boşluğunda Sen or’da yoksun
"Şarkı söylüyormuşum Sokaklarda, Görmüşler. Yere yere bakıyormuşum Yürürken, Duymuşlar. Sonrasını uydurmuşlar." Özdemir Asaf - Altro
Çare gelmez ağlamaktan Ayrılır mı et tırnaktan...
Yağmuru kim döküyor? Ünzile kaç koyun ediyor? Dayaktan uslanalı Hiçbir şey sormuyor
368 syf.
7/10 puan verdi
Colton, kayıt şirketinden onu başka bir şarkı yazarıyla çalışmaya ve en baştan yeni bir albüm kaydetmeye zorlayan bir haber aldıktan sonra yaklaşan albümüyle mücadele eder. Ayrıca Gretchen'ın reddedilmesinin ardından biraz inciniyor. Grinch Gretchen on yıllık deneyime sahip bir göçmenlik avukatı, DC'deki eski arkadaşından aldığı iş teklifini kabul edip, etmeyeceğini düşünüyor. Gretchen varlıklı bir aileden geliyor ama mirasın ya da aile şirketinin bir parçası olmak istemiyor. Bu yüzden de kendi kariyerini kurdu ve ailesinden bağımsız biri oldu. Ikili bir düğünde karşılaşıyor ve aralarında ilk başta gerilim oluyor. Ama bildiğimiz gibi bu gerilim aşka dönüşecektir.
A Very Merry Bromance
A Very Merry BromanceLyssa Kay Adams · ‎Berkley · 20221 okunma
Anlat deseler korkudan başlamaz mıydım Çiz deseler Ressam olmaz mıydım Yaz deseler Şiir değil Bin şarkı yapmaz mıydım Unut deseler Ki dediler Sövdüm hepsine Hakkım sayarım.
Klinikteki ilk gece garip bir huzur içindeydim. Çevremde sanki ceninin sonunu andıran bir şeyler vardı. Kendimi rahatlamış hissetmem için hiçbir neden yoktu, bu neden yokluğu da kendi içinde güven vericiydi zaten. Belki de içimi kemiren şiirdi, telaffuz edilmeyen, sessiz bir şarkı, tuzak kelimelerden uzak. Ama bir daha asla şiir yazmayacağım. Yalnız benimkiler değil, bütün şiirler kayıp şiirlerdir.
"Yarım kaldık, sen de anla artık Boş bi' kalbe ne sığdırdık, midemde hep ağrı Şişeler izmarit dolunca gün ağardı, yattık Bir uçaktık, düştük, bir gemiydik, battık..."
"Yarım kalan sigara boş şişeyle yan yana Onlar arkadaş şimdi bana..."
250 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.