1000Kitap Logosu
Lâ
TAKİP ET
@sebiyeldaa
UCİM - Kayseri "Bu ülkede dört şey olmayacaksın: kadın, çocuk, ağaç, sokak hayvanı."
Lisans
Kayseri
39 okur puanı
27 Eki 17:12 tarihinde katıldı.
15
Kitap
5
İnceleme
56
Alıntı
21
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
tekrar paylaştı.
Merhaba arkadaşlar malum sonbahar dönemine geliyoruz.Bazı hayvan dostlarımız arabaların motoruna girerek ısınmaya çalışıyor.Lütfen arabalarını çalıştırmadan önce bakabilir misiniz ? Ayrıca evde kullanmadığınız kartonlardan dışarıdaki dostlarımıza barınak yapabilirsiniz.Bir kap mama onlar için bu soğuk günlerde çok büyük bir umut olur.Kuşlar içinse camlarınızın önüne bulgur,ekmek ve buğday koyarsanız bu zor ayları atlatmalarında yardımcı olur.Yardıma ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz hayvan dostumuz var ise benimle iletişime geçebilirsiniz elimden geleni yaparım.Paylaşır insanların bilinçlenmesini sağlarsanız çok mutlu olurum.
33
275
Güçlüyüm belki de bunun için Unutmak, unutulmak, kim bilir Her bakımdan daha iyidir. Ve insan; Bir gün yeniden tanıyabilir kendini. Bir umut! Ve umut değil mi bizi koruyan. Edip Cansever
30
tekrar paylaştı.
Son Ay
bir alıntı ekledi.
Bir dost eli mi uzandı sana? İnanma! Seni mi övüyorlar? Güvenme! Sevilen, alkışlanan sen değilsin aslında. Her insan senin o doludizgin yaşantında kendisini buluyor, kendisini seviyor. Sen onlar için, yapmak isteyip de yapamadıklarısın.
Ümit Yaşar Oğuzcan
Sayfa 189 - Everest Yayınları
1
55