En büyük sır, kendinin ne olduğunu, kime kul olduğunu bilmek ve kulluğun icaplarını hem hal hem de lisan dili ile yapmaktır.
Sır tutmayi öğrenmiş sırrına sadık kalan oğlumla gurur duyarken sakladığı sırrı merak etmekten catlamakta sevdaya dahil❤️ Anne kafası 🙈
Reklam
Hayatlarında ilk kez,birbirlerine itiraf etmeye cesaret edemeyecekleri kadar yeni,gizli bir nefretle,kaderlerini ayırmak üzere birbirlerini gözlemeye başladılar.
Büyük Zafer
Kâfire vurdun kılıcı zâr eyledin Âlemi Andrea Doria başına dâr eyledin Şir-i Hâk gibi bugün merdâne çün kâr eyledin Tiğ-i İslâmı çekip azm eyle küffârı üstüne Bir iş ettin kâfire etmiş değildir hiç ehad Bu cihâdın ecri hiç ihsa ile olmaya ad Eyleyip sana hidâyet verdi nusret çün Ehad Tiğ-i İslâmı çekip azm küffâr üstüne Hazretine verecek bu nusreti Rabbü'r-rahîm Yazdılar tarihini "fethün minsllshi'l-kerîm" Çün nasip itti sana bu nusreti hayyü'l-kâdim Tiğ-i İslâmı çekip azm eyle küffâr üstüne
Hiçbir şey aklı,coşkun bir şüpheden daha fazla yontamaz.Hiçbir şey olgunlaşmamış aklın tüm yeteneklerini karanlığa giden bir izden daha fazla geliştirmez.
O anda yıllardan beri içten içe istediği şey bu olabilirdi,macera,her zaman son anda kaçacağı yakın nefes,sadece geçici,tahrik edici değil,büyük ve tehlikeli olabilecek bir flört.
Reklam
Sosyal statülerindeki farkı keskin bir şekilde göstermek için belirli bir kibir takındı.Kibrini vurgulaması,görünüşü,aristokrat ismi ve bu dolgun hatlı,güzel vücudu kazanabilme arzusu onu cezbetmişti.
Narsist mi dediniz…
İlgisiz gibi görünüp aslında kovalayanken kaçan konumuna düşmeye çalışıyordu.
Uzun zaman önce kararlaştırılmış gibi görünen hayat,bu dakika içinde tekrar tartılır.iradenin manyetik ibresi; erotik bir deneyim umuduyla, kesin bir vazgeçiş arasında oynar.
Çocuklar içinde bulundukları tehlikenin kendilerini yakınları için iki kat daha önemli hale getirdiğini bildikleri için hastalıklarıyla daima gururlanırlar
Reklam
Uslu hareketleri,kara gözlerindeki huysuzlukla çelişiyordu.
Fikirleri bitkin düşmüştü ve sözcükler sarhoş gibi sendeliyordu.
Gençliğin ötesinde, tüm hayatının sonsuz bir macera haline getirildiği,tek bir günün bile küçük,şehvetli yüz küçük deneyim halini aldığı,kesintisiz, doyurucu ve ateşli bir yaşam kaynağı olmasını dilerdi.
Tatlı ve mutlu yüzüyle yeni bir tesadüfe, yeni bir deneyime daima hazır, her zaman bir maceranın bilinmezliğine gitmeyi dört gözle bekleyen,ilk bakışıyla daima her kadının bedenini süzüp inceleyen,erotik hiçbir şeyi atlamayan körpe bir insan gibiydi.
Yalnız kaldığında buz gibiydi; kutudaki bir kibrit misali faydasızdı.
1.500 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.