Giriş Yap
Şükran Binark
@sukranbinark
Çanakkale doğumlu. Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Kimyagerlik Bölümü mezunu. Emekli kimya öğretmeni. Şule Yayınlarından Kasım 2018'de Yılanlı Hamam, Aralık 2020'de Yıldız Parlatan kitapları çıktı.
Yazar
Üniversite
İstanbul
Çanakkale
29 okur puanı
09 Oca 2020 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Bazen insanların hayatından küçük bir kesit görmek bile sizin sorularınızın hepsini ortadan kaldırabilecek kadar büyük bir cevap olabilir.
Sayfa 96 - Şule Yayınları
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Ne yapalım ki başkaları için iyi olmak çok kolay, kendimiz içinse çok daha zor. Çünkü bize teşekkür edecek kimseyi göremeyiz, duygularımızı okşayacak bir el yoktur, bunun için kendimize iyi olmak zordur.
Sayfa 127 - Şule Yayınları
Bir insanın yarasını ve taşıdığı yükü, eğik belinden değil, gözlerinin derinliğinden anlayabilirdiniz ancak.
Sayfa 84 - Şule Yayınları
Her insan bir gün bütün yüklerden, üstelik de bile isteye yüklenmediği, her zaman başkaları tarafından yüklenen bu yüklerden kurtulacağını umuyordu. Kendisine de böyle bakıldığını aklının ucuna bile getirmiyor, yalnızca sahip olmak istiyor ve hiçbir zaman yitirmek istemiyor, istiyor ki dünya elinin altında olsun, peki olsun ama öyle değil, olmuyordu işte...
Sayfa 74 - Şule Yayınları
Kendime yönelen öfkemi yatıştıramadığımda başkalarını düşünerek, onlar için neler yapabileceğimi, ne denli iyi bir insan olabileceğim duygusunu ateşlerim ve bu beni iyileştirir.
Sayfa 127 - Şule Yayınları
Reklam
·
Reklamlar hakkında
2
24
234 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.14