Tolga Atniş

Tolga Atniş
@tolkyy
Veteriner Hekim
Üniversite
Ankara
Kaman, 11 Ocak
68 okur puanı
Eylül 2019 tarihinde katıldı
Tolga Atniş yorumladı.
"Erkeklere sürekli daha keşfedilmemiş nice sırların olduğu hissini vereceksin. Çabuk çözülen pazar bulmacaları hiçbir erkeğe zevk vermez."
Tolga Atniş okurunun profil resmi
Erkekte güven sorunu yaratabilir bu durum. Katılmadım.
Reklam
Tolga Atniş bir yorumu yanıtladı.
Ankara Eylül 2019 Kitap Buluşması
Merhaba değerli okurlar. Bir süredir buluşmalarına ara veren grubumuzu tekrar canlandırmak adına bu iletiyi paylaşıyoruz. Bu aydan itibaren daha planlı, işi edebiyat ve okurluk olan bir grup olmak yolunda gitmek istiyoruz. Bunun için Eylül ayı bitmeden kısa bir kitap okumak ve grubun genel yapılanmasını konuşmak üzere bir toplantı yapmak istiyoruz. Aşağıda gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz: Kitap:
Kral Oidipus
Kral Oidipus
Tarih: 29 Eylül 2019 Pazar Saat: 14.00 Mekan: Katılım sayısına göre belirlenecektir. Buluşmada konuşulacak konular: -Mit nedir? -Yunan Tanrılarının doğuşu ve Titanlar -Oidipus Tragedyası'nın Yunan mitolojisindeki yeri -Oidipus-kader ilişkisi -Oidipus'un psikolojideki yeri -Oidipus'u tekrar yazan edebi eserler İşi edebiyat ve okurluk olan, fikirlere saygı gösteren, olumsuz tartışmalara mahal vermeyecek herkesi buluşmaya bekliyoruz. Katılmak isterseniz yorum yapabilir, destek olmak için iletiyi paylaşabilirsiniz.
Resim