Haberler:
Amerikan Federal Mahkemesi "Trump"ın Twitter üzerinden hiçbir kullanıcıyı "engelleyemeceğine" karar vermiş... Bizim sistemi düşünün şimdi... Düşünemediniz biliyoruz.. O halde ne diyoruz Kahrolsun Federaller.. :(

Acı ama gerçek haberlerimiz bitti... İyi günler dileriz...

Navlun, bir alıntı ekledi.
 Dün 04:02

Sitede yeniyim bi merabanızı alırım
"Merhaba kayınçosuzlar. Şu suhur u selasenin hitam ettiği şehr i ramazanda tekrar aranızda olmanın sürurunu yaşıyorum. Burda beni ay doğdu üzerimize neşidesi ile twitter tepelerinden karşılayan siz koca gönüllülü insanların muhabbetine elyak ve klavyemle elfaz olmaya çalışacağım.)Bıraya Seyhan Hanım'ın benim güzel daktiolom parçası gelebilir) Bir büyüğün ifadesi ile ne yapayım bekleyemedim. Yazın gelecektim kışın geldim. Bu süreç içinde Devlet Bahçeli gibi çık ocak dışısın diye beni yakapaça gönderen 1000kitap efradını ve organizasyonunu kontur darbe ile derdest etme vizyon ve misyonum mahfuzdur. Beni zindandanlara tıktılar ora da bana medrese i yusufiye oldu. Orda adettendir tabi mapusta kitap yazdım. Umarım çok satanlara bestseller raflarına girer. Bu arada seçim propagandasına da en yakın zamanda başlayacağım. Öyle imaj danışmanına reklamcılara verecek param yok. Durmak yok yola devam. Ayy hiç Kant'dan Heidegger'den filan bahsetmedim. İstersem bahsedip biryere bağlardım ama gerek duymadım. "

(Bu iletiyi kopyalayıp yapıştıran veya ritifit eden beş kişi zengin oldu kopyalamayan ve dağıtıma girmesine engel olan 13 kişinin evi yandı.
Zuckenberg i Vadi i Silikoni Hz)

Sabah Uykum, Ahmet Batman (Sayfa 132896 - Bu adamın da kitabı basılır mı)Sabah Uykum, Ahmet Batman (Sayfa 132896 - Bu adamın da kitabı basılır mı)

Twitter'dan gördüğünü burda paylaşma olayı da başlamış. 2-3 beğeni için bu kadar kasmaya gerek var mı arkadaşlar.

Orucu bu sene neler bozar?
Twitter'da ateistle konuşuyorum. Orucum bozulur mu?

Hz. Nihat Hatipoğlu'na sorulan bir sorudur.

Tuğçe, Küçük Aptalın Büyük Dünyası'ı inceledi.
19 May 12:03 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Yıl 2008’ler filan. O zamanlar bloglar şimdiden daha meşhur. Facebook, Twitter bilmiyoruz. Bloglardan yazarları takip ediyoruz tabi. Pınar o zamanlar kendi aramızda takipleştiğimiz, konuşur gibi yazan, çok keyif veren bir blog yazarıydı. Dizüstü edebiyatının ilk neferi olduktan sonra, bunca zamandır neredeyse tanıyor gibi olduğumuz bu kadını desteklemek lazımdı. Şimdilerde örneği çok ama ilk çıktığı zaman 2010 falandı sanırım, beklentiyi karşılamıştı.