Yakışmadı Boğalar yakışmadı
İspanya da Türk vatandaşlarına vize verme sürecini durdurdu. Oğlum siz niye böyle yapıyorsunuz ya?! Siz beni kahrımdan öldürmek mi istiyorsunuz?! Oğlum hepiniz böyle yaparsanız eğer Tayyip ağanın çiftliği olan bu aşağılık yerden nasıl kaçacağız, nasıl?! Nasıl kurtulacağız bu gudubet, kepaze yerden, ağamın pis elinin değdiği bu cehennemden, nasıl?!
Vize haftası diye kitap okumayı bıraktık. Vizelerin çoğundan kalınca yine kitap okumaya verdik kendimizi. Kürkçü dükkanına geri döndük anlayacağınız.
500 syf.
10/10 puan verdi
·
18 günde okudu
Uzun zamandır bu kadar sürükleyici ve akıcı bir kitap okumamıştım. Beni içine çekti ve okurken çok keyif aldım. Reading slump için mükemmel bir kitap. Vize haftama denk gelmeseydi birkaç günde bitecek kadar akıcıydı. Serinin diğer kitaplarını okumak için sabırsızlanıyorum. (Daha çok Chaol- Celaena olur umarım)
Cam Şato
Cam ŞatoSarah J. Maas · Dex Yayınları · 20172.328 okunma
Vize haftammış sınav maratonu başlıyor.
264 syf.
·
Puan vermedi
20 Şubat 2022 10.40 Kitabı bitirdim.. Huzurlu ama bir yandan da çok duygusal hissediyorum. İncelemeyi bitirdikten az sonra yüzümü yıkayacağım.. Bu kitabı dört ay önce edindim ve tam vize final tarihlerime denk geldiği için bir türlü okuyup bitiremedim. Kitaplığımda onu alıp okuyacağım günü bekledi.. Bir haftadır düzenli okuyorum ve okurken öyle güzel şeyler hissettirdi ki.. Şimdiye kadar okumadığım vakti kayıp olarak gördüm.. Kendime yabancı olduğum, belki de hissetmemin köreldiği zamanlara denk gelmesi ise benim için resmen bir hediye.. Herkes gibi arayış içindeyim ve bu arayışın güzel noktalanmasını istiyorum.. Aynı Profesör ve James'inki gibi.. Rabbim bize yeni yollar açıyor ve onu görmemizi sağlıyor. Bu kitap bana onca şey içinden en çok bunu gösterdi. Arayan Mevlasını illaki bulur. Gözyaşlarım kitabın son kısmında sel olup aktı zaten.. Sevdiğimiz kişiyi gerçekten kalpten seversek onu kaybetmiş sayılmayız.. Elbet bir gün karşılaşacağız..
Ne İçin Varsan Onun İçin Yaşa
Ne İçin Varsan Onun İçin YaşaHikmet Anıl Öztekin · Destek Yayınları · 20215,7bin okunma
250 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.