A. L. Jackson

A. L. JacksonSon Pişmanlık yazarı
Yazar
7.3/10
117 Kişi
357
Okunma
16
Beğeni
4.730
Görüntülenme

Hakkında

AL Jackson, günümüz romantizminin New York Times ve USA Today Bestselling yazarıdır. Genellikle biraz kötü olmak isteyen çocuklar hakkında duygusal, seksi ve kalp dolu hikayeler yazıyor. En çok satan dizisi THE REGRET SERİSİ, SİZE KAPATILMIŞ SERİSİ ve en yeni BLEEDING STARS romanlarıdır. Son taksitlerin, STANDIN 2017'de gelmesini bekleyin. Yazmadığı takdirde, onu yazdığı ailesi ile birlikte havuzda dolaşarak, arkadaşlarıyla kokteyl yudumlarken ya da tabii ki burnu bir kitapta gömülürken bulabilirsin.
Unvan:
Amerikalı Yazar

Okurlar

16 okur beğendi.
357 okur okudu.
7 okur okuyor.
139 okur okuyacak.
8 okur yarım bıraktı.
Reklam

Sözler ve Alıntılar

Tümünü Gör
Funny how we always want what we shouldn’t have. Her zaman sahip olmamamız gereken şeyleri istememiz ne kadar komik.
Kalbimin sahibi
Gözlerimi kapattım. Aynı duygular içindeydim. Paylaştığımız şeyleri ne zaman ne de yaşadıklarımız değiştirmemişti. Beni kendine bağlayan bu kadına bakarken gülümsüyordum. Hem değişmiştik hem de hala eskisi gibiydik..
Sayfa 314 - A.l.jacksonKitabı okudu
Reklam
Hayatımda pek iyi şeyler yok, Shea. İnsanlar bana şımarık olduğumu söylüyor. Her şeyin ayağımın altında olduğunu. Ama hiçbiri beni mutlu etmiyor çünkü hepsinin bir bedeli var, artık ödemeye istekli olup olmadığımdan emin değilim. I don’t have a lot of good in my life, Shea. People would tell me I’m spoiled. That I have everything at my feet. But none of it makes me happy because all of it comes at a cost, one I’m not sure I’m willing to pay any longer.
Kalbimin Sahibi
Hala çok güzeldi. Belki de hada fazla. Ama hatırladığım o geç kız değildi artık masumiyetine dair bütün izler silinmişti..
Sayfa 61 - A.l.jacksonKitabı okudu
Kalbimin Sahibi
Onu bir kerecik görebilseydim. Sadece iyi olduğunu bilmek istiyordum..
Sayfa 55 - A.l.jacksonKitabı okudu
Kalbin benim...
Tek düşündüğüm şey, onu ne kadar özlediğim ve istemiş olmamdı.
Kalbimin Sahibi
Kalbimin Sahibi
Sen yanımda değilsen burası asla bir ev olmayacak.
A. L. Jackson
A. L. Jackson
Reklam
Ondan kaçmaya çalışırken ruhunun bana dokunup sarıldığını hissedebiliyordum.
A. L. Jackson
A. L. Jackson

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
·
Puan vermedi
Öyle hatalar vardır ki ömür boyu pişmanlık duyarız. Christian için, Elizabeth'e ihanet ettiği gündü.Christian Davison'ın hayatıyla ilgili planı bellidir. Avukat olup babasının hukuk şirketinin başına geçecektir.Hiçbir şey yoluna çıkamaz; ne Elizabeth Ayers ne de doğmamış çocukları.Elizabeth, Christian'ın onu hayatından çıkarmasıyla son beş yılını kızına bakabilmek için mücadele edip ona güvenli, rahat bir hayat verebilmek için her şeyini feda ederek geçirir.Christian ise beş yıl boyunca ailesini terk ettiği için pişmanlık duyar ve onları geri kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır-tıpkı Christian'ın onları üzeceğine inanan Elizabeth'in, kızını korumak için her şeyi yapmaya hazır olması gibi.Christian tekrar hayatlarına girmek için çabalarken Elizabeth, birini bağışlanamaz bir hata yaptığında affetmenin ve yıllarca nefrete dönüşen bir aşkı yeniden canlandırmanın mümkün olup olmadığını sorgulamaya başlar.
Son Pişmanlık
Son PişmanlıkA. L. Jackson · Aspendos Yayıncılık · 2013106 okunma
376 syf.
9/10 puan verdi
·
30 saatte okudu
Serinin ikinci kitabı devam kitabıydı ve şahaneydi bu kadar güzel iki insanın tarifsiz aşkını yazar inanılmaz bir anlatım ile yazmış . Ve tabi yine Shea'nın minik kızının tatlılığı beni bitirdi . Burada ilk kitabın sonunda olan felaketlerden devam var ilk etapta olan şeyi hallettiler gibi ama o tedirginlik geçmiyor . Ben hep okudukça kitapta olan korkunç pislik bir adam yüzünden stresteydim . Bu adam konu ilerledikçe düşündüğümden beter bir mahluk çıkması bir yana ana çiftin hayatında nasıl eskiye dayanan kilit bir mahlukmuş oda anlaşıldı . Shea'nin geçmişini tam olarak öğrendik ve çok nahoştu . Sonda büyük bir beklenmedik sürpriz olmasa hayatları tam anlamıyla kaymıştı darallar geldi bana okurken valla :( Yazarın ilk kitapta olan aynı kelime tekrarı burada bitti . Zaten kadın yazarken şiirsel yazıyor . Ve tabi yine çok derin duygular içsellik aynen devam . Tekrar söylüyorum temel olarak devamlı aşk kitabı okuyoruz ama bazıları işte farklı derinlikte oluyor bu öyle . Grubun diğer elemanları ile devam ediyor seri araya bir kitap soka soka bu seriyi bitiricem :))
Drowning to Breathe
Drowning to BreatheA. L. Jackson · A.L. Jackson Books Inc · 20151 okunma
450 syf.
8/10 puan verdi
·
28 saatte okudu
Serinin 3.cü kitabı yine çok derin çok yoğun ve güzel :))) İlk iki kitaptan Shea'nın barda beraber çalıştığı yakın arkadaşı Tamar ve grubun gitaristi Lyrik West 'in aşk hikayesini okuduk bu sefer . Her iki karakterin geçmişi kötülükte yarışıyordu cidden . Lyrik tam bir erkek orospu hep yanında iki hatun falan . Tamar minicik şahane güzel bir pinup kızı resmen kızıl saçlar mavi gözler . Ve 4 senedir o barda çalışıyor genelde yabancılara sert uzak bir hatun erkek arkadaş falan yok . Bunlar zaten ilk iki kitaptan minik belirtiler vermiştiler burada uzun süren atışmalardan sonra ilişkileri başlıyor . Fakat tur öncesi 2 ay boşlukları var sadece bu süre boyunca takılırız diye anlaşıyorlar . Tabi büyük sıkıntılar olmaya başlıyor kızın geçmişi travmaları keza adamın belirsiz ama çok acılı olduğu belli geçmişi . İnişler çıkışlar olaylar geçmişin ortaya çıkışı çok dolu yine kitap . Bu arada tüm grup Baz ve Shea (bu çifte hasta oldum cidden) yine kitaptalar ve bu en sevdiğim şeydir kitaplarda :))) Şimdi yine araya farklı kitaplar sıkıştırarak devam seriye :D
Where Lightning Strikes
Where Lightning StrikesA. L. Jackson · A.L. Jackson Books Inc. · 20161 okunma