A. L. Jackson

A. L. Jackson

Yazar
7.8/10
42 Kişi
·
109
Okunma
·
8
Beğeni
·
1.764
Gösterim
Adı:
A. L. Jackson
Unvan:
Amerikalı Yazar
AL Jackson, günümüz romantizminin New York Times ve USA Today Bestselling yazarıdır. Genellikle biraz kötü olmak isteyen çocuklar hakkında duygusal, seksi ve kalp dolu hikayeler yazıyor.

En çok satan dizisi THE REGRET SERİSİ, SİZE KAPATILMIŞ SERİSİ ve en yeni BLEEDING STARS romanlarıdır. Son taksitlerin, STANDIN 2017'de gelmesini bekleyin. Yazmadığı

takdirde, onu yazdığı ailesi ile birlikte havuzda dolaşarak, arkadaşlarıyla kokteyl yudumlarken ya da tabii ki burnu bir kitapta gömülürken bulabilirsin.
Cennet... Kollarının arasında uzanmak o kadar güvenli ki olmayı yeğlediğim başka bir yer asla olmadı
Beni rahatsız eden, ona dair rüyalar değil, artık onun bana ait olmadığı, beni her gün daha da mahveden gerçekliğe uyanmaktı.
Sürekli baş ettiğim bir sorundu öfke. Her zaman yüzeyin hemen altında kaynar durumda olurdu.
Gözlerinin içinde, itaatsizliğimle en iyi nasıl başa çıkacağına karar verme savaşını görebiliyordum.
392 syf.
·22 günde·Beğendi·6/10
Kadın ruhunun başarılı bir şekilde yansıtılmış olması beni bu kitaba daha çok teşvik etti.
'Aşk' konusu hemen her romanda işlenir ama bu kitapta ki aşk farklı bir boyutta:
Daniel ve Melanie ayrı geçen 9 yıl boyunca birbirlerini hiç görmemelerine rağmen aynı şehirde aynı gökyüzü altında olduklarından bile habersiz oldukları halde ruhen birbirlerini hissedebiliyorlar. İki beden arasında ki müthiş bir enerjiden bahsediliyor.
Hoşuma gitmeyen bir şey vardı tabii.
- Bu 9 yıl boyunca erkeğin bayana ruhen sadık kalması ama bedenen sadık kalmamış olması. Kalbini başkalarından sakınması fakat bedenini sakınamaması. Romandaki büyülü aşkı bozan ve çelişkiye düşüren birşey varsa o da bu.
328 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10
Hayatımız da yaptığımız şeylerden ve sonuçlarından her zaman memnun olmayız.Ve o his bizi ele geçirir ;Pişmanlık.
Ve ardından bitip tükenmeyen keşkeler.
Yazar bu konuyu gerçekten çok iyi ve derinlemesine anlatıyor.
Hatayı yapan ve hataya maruz kalan kahramanlarımızın yaşadıkları duyguları yüreğinizde hissedebiliyorsunuz.
iyi okumalar :))
392 syf.
·Beğendi·9/10
Ve bitti... Öylesine almış olduğum ve yazarını da daha önce tanımadığım bir romandı. Ancak okumaya başlayınca kelimeler, cümleler ve hikaye aktı gitti. Kitabın adından da anlaşılacağı gibi iki insanın birbirlerine olan tutkusunu anlatan ve bu tutkuya aile ve evlat sevgisini de ekleyen harika bir OKUNASI roman..tavsiye edilir yani..
392 syf.
·64 günde·Beğendi·10/10
Sıkılmadan okudum.konu çok tanıdık geldi. Klasik Türk filmi tadında.yazarın dili beni etkileyen .
Okumanızı tavsiye ederim.
Aşkı şiddetli hisseden ve hissettiren bir eser...
392 syf.
·8/10
Geçmişinde korkunç şeyler yaşamış fedakar bir kadın ve sevgisini savunmaktan kollamaktan aciz korkan bir adam yüzünden boşa geçen 6 yıl.. Zorlu bir duygusal maraton oldu benim için. Yani toplasan mutluluğun kaleme alındığı sayfalar 20yi geçmez heralde. Yazarın kalemi döktürmüş yine. Ama çok fazla korkaklık, acı, üzüntü vardı.. Benim ruhuma ağır geldi doğrusu.. Hatta öyle ki kitabın sonlarına doğru tamam bu kitapta bu kadar olay varken mutlu son falan olamaz diye kafamın içinden geçirmedim değil. Bu kitap yazarın sevdiğim kitaplarından biri olmadı çünkü duygusal olarak çökertti beni ama yine de yazarın kalemini seviyorum. Okumak bir yerde keyifliydi. Ama keşke Will'in gördüğü rüyayı hep tekrarlayıp durmasalardı. Yine de fena değildi. Ama bu kitaptan sonra şöyle neşemi yerine getirecek bir şeyler okumak zorundayım..
328 syf.
·9/10
Genel olarak konusu ise; Elizabeth ve Christian birbirlerine aşık, aynı amaçlara sahip iki kişidir. Burada zengin oğlan fakir kız durumu var. Hatta Christian'ın babası Elizabeth'i para avcısı olarak görüyor. Christian baba sevgisini hiç hissetmemiş biri. O nedenle var gücü ile çalışıp babasını gururlandıracak kadar iyi olmak ve onun işinin başına geçmek için yırtınıyor. Bu nedenle de Elizabeth hamile olduğunu söylediğinde kıza ültimatom verip ya ben ya bebek diyor ve sonra zamanda 5 senelik bir sıçrama yapıyoruz. Takdir edersiniz ki Elizabeth'in yaşadığı onca şeyden sonra Christian'a ikinci bir şans vermesi o kadar da kolay değildir. Bazı yerlerde belki okuyanlar aman Elizabeth ne çok naz yaptın diyebilir ama kadının 5 sene boyunca yaşadıkları ve kızını tek başına büyütmesi.. Başına gelenleri sindirmesi hiç de kolay değildir. O nedenle Elizabeth'e kitabın hiçbir yerinde kızamadım. Christian ise tam sopalık. Bir adam bu kadar babasının boyunduruğu altına girip, bu kadar korkak olamaz. Şimdi bunun bir de ikinci kitabı var. Ben daha fazla bu güzel ailenin içine drama girsin istemiyorum. Bence Elizabeth ve kızı yeterince zorluk yaşadı. Keşke yazar bu kitabı biraz daha uzun tutup güzelcene sonunu bağlasaydı. Ne diyelim umarım ikinci kitabı okurken fazla duygusallaşmayız. Kesinlikle tavsiye ederim.
328 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10
Yıllar önce alınmış yanlış bir kararın derin pişmanlığı sade bir dille o kadar güzel anlatılmış ki yer yer kendi pişmanlıklarımızı sorgulamamıza neden olmuyor değil.
328 syf.
·3 günde·Beğendi·8/10
Serinin ilk kitabı benim de yazara ait okuduğum ilk kitap. Hep satış sitelerinde gördüğüm ama sevebileceğimi düşünmediğim için pas geçtiğim bir kitap, daha doğrusu yazarın tüm kitaplarını bu sebeple pas geçtim. Tesadüf eseri “İçimdeki Sen” kitabını okuyunca ne kadar ön yargıyla yaklaştığımı gördüm.
Christian Davidson, aileden süregelen bir meslek olan avukatlığı, hakkını vererek, hep daha fazla kazanmak için yaparken o zamanlar hayatının aşkı olduğunu bilmediği Elizabeth Ayers’i karnındaki kendi bebeğiyle birlikte terk ediyor. Beş yıl boyunca da iş hayatındaki başarısı hedeflediği gibi gitse de içinde hissettiği boşluğun kaynağını aramamak için duygularını görmezden gelmeye devam ediyor.
Ve Lizzie’yi çok sevdim, onu okurken içim sıcacık oldu. Hüznün, buruk mutluluğun, sadakatin, ailenin ve aşkın iç içe olduğu her duyguyu okurken yaşatan bir kitaptı. Ben kitabı bayağı bir geç okudum ama yayınevi hala ikincisini çıkarmadı. Umarım en kısa sürede serinin ikinci kitabı çıkar.

Yazarın biyografisi

Adı:
A. L. Jackson
Unvan:
Amerikalı Yazar
AL Jackson, günümüz romantizminin New York Times ve USA Today Bestselling yazarıdır. Genellikle biraz kötü olmak isteyen çocuklar hakkında duygusal, seksi ve kalp dolu hikayeler yazıyor.

En çok satan dizisi THE REGRET SERİSİ, SİZE KAPATILMIŞ SERİSİ ve en yeni BLEEDING STARS romanlarıdır. Son taksitlerin, STANDIN 2017'de gelmesini bekleyin. Yazmadığı

takdirde, onu yazdığı ailesi ile birlikte havuzda dolaşarak, arkadaşlarıyla kokteyl yudumlarken ya da tabii ki burnu bir kitapta gömülürken bulabilirsin.

Yazar istatistikleri

  • 8 okur beğendi.
  • 109 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 62 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.