Giriş Yap

A. L. Jackson

Yazar
7.4
114 Kişi
Unvan
Amerikalı Yazar
Yaşamı
AL Jackson, günümüz romantizminin New York Times ve USA Today Bestselling yazarıdır. Genellikle biraz kötü olmak isteyen çocuklar hakkında duygusal, seksi ve kalp dolu hikayeler yazıyor. En çok satan dizisi THE REGRET SERİSİ, SİZE KAPATILMIŞ SERİSİ ve en yeni BLEEDING STARS romanlarıdır. Son taksitlerin, STANDIN 2017'de gelmesini bekleyin. Yazmadığı takdirde, onu yazdığı ailesi ile birlikte havuzda dolaşarak, arkadaşlarıyla kokteyl yudumlarken ya da tabii ki burnu bir kitapta gömülürken bulabilirsin.

İncelemeler

Tümünü Gör
448 syf.
Kesinlikle severek okuduğum bir aşk romanıydı. Kızımız Aly çocukluğundan beri abisinin en yakın arkadaşı olan komşularının oğlu Jared' a aşık. Ara ara geriye dönüp üçlünün çocukluk hallerini okuyoruz zaten. O zamanlar her şey iyi hoşken birden bir olay oluyor ve bu mutluluk bitiyor. Yazar sonlara kadar başlarına ne geldiğini açıklamıyor ve bu beni her ne kadar meraklandırsa da biraz sıktı. Roman boyunca Aly ve abisiyle yeniden karşılaşan Jared' ın ikilemlerini okuyoruz. Jared ikilinin hayatına bir giriyor pir giriyor. Canım Aly, kendisi çok iyi ve aşık, Jared'ı görünce zaten duyguları tekrar ortaya çıkıyor ve ikilinin aşkı başlıyor. Okunmaya değer bir aşk romanıydı. Aly masum, Jared günahsızdı. Jared'ın babası ise bence en suçlu olanıydı. Jared' ın çaresizliğinin insanı hüzünlendirdiği bir roman. Jared ve Aly mutlu olmayı hak ediyor. İyi okumalar herkese.
Reklam
250 syf.
İçimdeki Sen - Come to Me Quietly - kitabının devamı. İlk kitapta Aleena ve Jared'in tamamlanmamış hikayelerini okumak güzeldi. Keşke Türkçe'ye çevrilmiş olsaydı.
Come to Me Softly
8.0/10 · 4 okunma
250 syf.
·
8/10 puan
Geldik son kitaba Christian ve Elizabeth pek mutlu ortalık güllük gülistanlık 4-5 aya evlenecekler Elizabeth hamile işler çok iyi . Tam bu sırada hatun çocukta sıkıntı yaşıyor erken ve ölü doğum olunca hadi bakalım yine işler boka sarıyor . Ayrıntılı anlatmıyorum zaten bu kitapta işte o sıkıtılar ile ilgili . Kadın bunalımda deliriyor kapanıyor içine ruh hali kötü ötesi . Ama bizim aslan erkek Christian yine ne yapıyor durum ile baş edemeyip defolup ortak yaşadıkları evden ayrılıp kendi evine geçiyor . Zaten buda olunca artık adam benim için fezaya kadar eksi aldı .
If Forever Comes
8.0/10 · 3 okunma
Reklam
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42