Agnes Hammer

Agnes Hammer

Yazar
4.8/10
6 Kişi
·
20
Okunma
·
3
Beğeni
·
785
Gösterim
Adı:
Agnes Hammer
Unvan:
Alman yazar
Doğum:
1970
Auroth'da yaşayan benim yaşımdaki tiplerin çoğu benim müzik zevkimi paykaşmıyordu. Almanca hip hop şarkıları dinliyorlar, on sekizine girer girmez köy yolunda cafcaflı arabalarını sürüyorlar ve bas hoparlörlerini gümbürdetiyorlardı. Ayrıca özürlü olduğumu düşünüyorlardı.
Agnes Hammer
Sayfa 8 - pegasus
İşitme en son kesilen histir. Nefes alma, görme ve dokunma işlevini yitirse de, iç kulaktaki küçük kıllar ölen beyne o anda neler olduğunu bildirir ve o an bana dua eden din adamları ve acı cevaplar duruma çok uyuyormuş gibi geldi.
Agnes Hammer
Sayfa 39 - pegasus
"Ben hep cinayet işleyen kadınların zehir kullandıklarını sanıyordum."
"Eğer öfkeleri çok şiddetliyse, hayır."
Agnes Hammer
Sayfa 74 - Pegasus
299 syf.
·3 günde·Puan vermedi
Küçük bir kasabada, bir ayin esnasında bir cinayet işlenir. Kulaklarında “fazlasıyla iyi duyma” engeli olan Mattias ve teyzesi bu cinayeti aydınlatmak için araştırma yapmaya başlarlar ve araştırdıkça da hiç bilmedikleri ölümcül gerçeklere ulaşırlar.
.
.
.
Kitap benim için ne gerilimdi ne de polisiye. Normal bir macera romanı demek bence daha doğru olur. Heyecan yok denecek kadar azdı kitapta. Bir de kalabalık isim kadrosu bazen sıkıntı yaşattı. Bana salt macera da yeter derseniz yazarın oluşturduğu karakterleri sevip keyifle okuyabilirsiniz.
.
.
.
Pegasusyayınevi ‘ nin okuduğum son kitaplarında oldukça fazla yazım ve noktalama hatası yapılmıştı. Bu durumu Pegasus’a yakıştıramadığımı söylemeden geçemeyeceğim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Agnes Hammer
Unvan:
Alman yazar
Doğum:
1970

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 20 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 10 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.