Brian Freeman

Brian FreemanHipnoz yazarı
Yazar
8.0/10
572 Kişi
2.272
Okunma
94
Beğeni
8,7bin
Görüntülenme

Hakkında

Brian Freeman (28 Mart 1963 doğumlu) psikolojik gerilim romanlarının yazarıdır. Chicago, Illinois doğumludur. Carleton Koleji'ne girdi ve 1984'te magna cum laude ile İngilizce olarak mezun oldu. Yazar olmadan önce uluslararası hukuk firması olan, Faegre & Benson'un pazarlama ve halkla ilişkiler direktörü olarak görev yapıyordu. Kitapları 46 ülkede satılmıştır ve 17 dile çevrilmiştir.
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Chicago , Illinois, ABD, 28 Mart 1963

Okurlar

94 okur beğendi.
2.272 okur okudu.
55 okur okuyor.
707 okur okuyacak.
45 okur yarım bıraktı.
Reklam

Sözler ve Alıntılar

Tümünü Gör
* “ Üzgünüm ama dini konuları, Frankie ile konuşup hallettik. Hepimiz, cehenneme gidiyoruz.”
Sayfa 73 - Panama Yayınları 3.Baskı : Nisan 2022Kitabı okudu
* Erkekler Pam’e bakardı ve oda bundan hoşlanırdı. Onun kadar güzel olan Frankie ise hayatının büyük bir kısmını erkeklere kapalı geçirmişti. Çünkü ona baktıklarında, beyni dışında başka hiçbir şeye ya da hiç kimseye ayıracak vakti olmadığını anlarlardı. Koyu renkli gözleri, insana haddini bildirircasına bakardı.
Sayfa 38 - Panama Yayınları 3.Baskı : Nisan 2022Kitabı okudu
Reklam
" Para, yalnızlığa çare değildir. "
Sayfa 110 - Panama Yayınları
Babam ...
… Şimdi artık yanımda olmayabilir fakat her gün ondan yeni bir şey öğreniyorum. Seni özlüyorum baba
Sayfa 448 - Panama Yayınları 3.Baskı : Nisan 2022Kitabı okudu
* “ Daha önce de tehditler aldım Müfettiş ve polisin hiçbir yardımı olmadı. Üzgünüm ama gerçek bu. Yasalar, zulme uğrayanları değil zulmedenleri koruyor.”
Sayfa 149 - Panama Yayınları 3.Baskı : Nisan 2022Kitabı okudu
Arkadaşlar herkese merhaba. Kendime göre uzun bir okuma listesi oluşturdum. Daha önce okuyan varsa ya da fikri olan kitaplar ile ilgili buyurun sohbet edelim. Buradaki dostların da kitapları var. Her ay kendime belirli bir miktar bütçe ayırdım almak için. Fikirlerinizi bekliyorum. 1)
Min Jin Lee
Min Jin Lee
-
Paçinko
Paçinko
2)
Seval Kirmit Yazar
Seval Kirmit Yazar
-
Zaman Kimseyi Beklemez
Zaman Kimseyi Beklemez
3)
Eun-Jin Jang
Eun-Jin Jang
-
Hayatta keskin sınırlar vardı, bunları geçerseniz geri dönemezdiniz.
Brian Freeman
Brian Freeman
-
Paramparça
Paramparça
Reklam
E seri tamamlandığına göree, Bir sonraki kitapta görüşme üzere :)
Brian Freeman
Brian Freeman

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
448 syf.
8/10 puan verdi
·
16 günde okudu
Yaşadıkları travma sonucunda hayatlarını devam ettirmekte zorlanan bazı hastalar, bu durumdan kurtulmak için bir psikiyatr olan Dr. Stein'in yanına gider. Doktorumuz da özel yöntemle hastalardaki bu travmaya sebep olan anıyı hafızasından silerek onlara yardımcı olmaya çalışıyor. Ama bir sorun var, doktorun yardımcı olduğu hastalar garip bir şekilde kendilerini öldürmeye başlıyor. Serinin dedektifi olan Frost da bu davayı çözmeye çalışıyor. Farklı bir konu, merak ettirdi devamında ne olacak diye. Kafamda oturtmakta zorlandığım bazı kısımlar olsa da genel olarak güzeldi, keyifle okudum. Son olarak, psikiyatr Dr. Stein bana birini hatırlattı. Önüne gelen kim varsa kandırdı doktoru. O da bizimki gibi sürekli "kandırıldım ey halkım" deyip durdu :)
Psikoterapist
PsikoterapistBrian Freeman · Panama Yayıncılık · 2018425 okunma
456 syf.
8/10 puan verdi
·
10 günde okudu
Bir polisiye romanın daha sonuna geldim. :-) Bu romanlarda sonunun nasıl biteceğini tahmin edebiliyorum artık. Ama beni esas heyecanlandıran, katilin kim olduğu.. Hiç tahmin etmediğim birisinin suçlu çıkması, heyecanı arttırıyor. Bi macera tatmak isterseniz okumanızı tavsiye ederim. :-)
Hipnoz
HipnozBrian Freeman · Panama Yayıncılık · 2014791 okunma
512 syf.
9/10 puan verdi
Öyle müthiş bir sondu ki, nerden başlayacağımı bilemedim! Gerilim türünde yazdığı için yazarın ismini tabiki duymuştum, polisiye değil de psikolojik gerilim olduğunu farkedince bir an duraksamıştım. Fakat gerilim varsa ben de varım dedim ve kitabını almaya karar vermiştim. 4 kitabı var zaten yazarın, rastgele arka kapağını okuyarak Psikoterapist'le başladım. Ardından Ahlaksız ve Hipnoz'u okudum, meğer seri kitabıymış ilk kitabı da Ahlaksız olmak kaydıyla. Tek Hipnoz'u beğenmemiştim ancak güzel bir şey daha var ki en iyi kitabını da sona saklamışım :) Paramparça gerçekten güzel kurgusu olan ve kitabın başından sonuna kadar gerilimi bırakmayan sürükleyici bir romandı. Psikolojik gerilimde kesinlikle ismini tercih edeceğim bir yazar oldu. Okumak isteyenlere kesinlikle tavsiye :) İyi Okumalar 1000 kitap!
Paramparça
ParamparçaBrian Freeman · Panama Yayıncılık · 2019236 okunma