Giriş Yap

Brian Freeman

Yazar
8.0
548 Kişi
Unvan
Amerikalı Yazar
Doğum
Chicago , Illinois, ABD, 28 Mart 1963
Yaşamı
Brian Freeman (28 Mart 1963 doğumlu) psikolojik gerilim romanlarının yazarıdır. Chicago, Illinois doğumludur. Carleton Koleji'ne girdi ve 1984'te magna cum laude ile İngilizce olarak mezun oldu. Yazar olmadan önce uluslararası hukuk firması olan, Faegre & Benson'un pazarlama ve halkla ilişkiler direktörü olarak görev yapıyordu. Kitapları 46 ülkede satılmıştır ve 17 dile çevrilmiştir.

İncelemeler

Tümünü Gör
448 syf.
·
16 günde
·
8/10 puan
Yaşadıkları travma sonucunda hayatlarını devam ettirmekte zorlanan bazı hastalar, bu durumdan kurtulmak için bir psikiyatr olan Dr. Stein'in yanına gider. Doktorumuz da özel yöntemle hastalardaki bu travmaya sebep olan anıyı hafızasından silerek onlara yardımcı olmaya çalışıyor. Ama bir sorun var, doktorun yardımcı olduğu hastalar garip bir şekilde kendilerini öldürmeye başlıyor. Serinin dedektifi olan Frost da bu davayı çözmeye çalışıyor. Farklı bir konu, merak ettirdi devamında ne olacak diye. Kafamda oturtmakta zorlandığım bazı kısımlar olsa da genel olarak güzeldi, keyifle okudum. Son olarak, psikiyatr Dr. Stein bana birini hatırlattı. Önüne gelen kim varsa kandırdı doktoru. O da bizimki gibi sürekli "kandırıldım ey halkım" deyip durdu :)
·
Reklam
376 syf.
·
4 günde
·
9/10 puan
Senenin son ve 121.kitabıyla hepinize merhabalar arkadaşlar ‍️ İstedim ki seneyi en sevdiğim tarz olan gerilimle noktalayayım. Tüm seneyi gerile gerile geçirdik zaten yeni yıla da gerilerek girelim belki ters etki yaratır . Lisa Power Thief River Falls kasabasında ünlü bir yazar. Ünlü olmasının en büyük nedeni kasaba ile aynı adı taşıyan son kitabı. Lisa büyüdüğü kasabada öyle çok trajedi yaşamış ki, kasabayı terk ederse kötü olaylar dizisi peşini bırakır sanmış. Tüm ailesini yitirmenin verdiği acıyla baş edebilmek ve kendisini terkeden ikiz kardeşi Noah'a ihtiyacı olmadığını ispat etmek için hayatına tek başına devam etmeye başlar. Ta ki bir gün evinin penceresinden bir oğlan çocuğu ile göz göze gelene kadar. . Kendi ismini bile hatırlamayan fakat birilerinden kaçtığına emin olan çocuk, polisin üstünü örtmeye çalıştığı bir cinayetin tek görgü tanığıdır. Lisa, canı pahasına da olsa çocuğu korumaya yemin eder ve başlar gittikçe karmaşıklaşan kovalamaca. . O kadar ustaca ve kusursuz bir son yazılmış ki bu kitaba okurken çok pis ters köşe oldum ve kesinlikle hayran kaldım. Tarzın müptelalarına da şiddetle tavsiyemdir
Psikoz
8.6/10 · 35 okunma
408 syf.
·
4 günde
·
9/10 puan
Katili belli olan polisiyeleri sevmem diyorsanız bu kitabı okumanızı öneririm, çünkü fikriniz değişecek. Heyecanın, gizemin hiç eksilmediği bir kitap. Mesleğinize olan bağlılığınız ve dürüstlüğünüz yüzünden bir seri katilin serbest kalmasına izin verir miydiniz? Hem de kardeşinizin katili. Sonuçlarından pişman olsa da doğru bildiğini yapan Frost, Rudy çıktıktan sonra işlenen cinayetlerle vicdan azabı çekse de doğru olanı yapmıştır ve onu yakalamaya and içer. Kurbanların ortak noktaları nedir, katille ne tür bir bağlantıları var. Bu sorulara cevap bulduğunda olayı çözecektir. Final beklenenin ötesini verdi, şaşırtıcıydı. Tavsiye ederim.
Reklam
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42