1000Kitap Logosu
Brian Freeman
Brian Freeman
Brian Freeman

Brian Freeman

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
8.0
458 Kişi
1.375
Okunma
56
Beğeni
4.255
Gösterim
Unvan
Amerikalı Yazar
Doğum
Chicago , Illinois, ABD, 28 Mart 1963
Yaşamı
Brian Freeman (28 Mart 1963 doğumlu) psikolojik gerilim romanlarının yazarıdır. Chicago, Illinois doğumludur. Carleton Koleji'ne girdi ve 1984'te magna cum laude ile İngilizce olarak mezun oldu. Yazar olmadan önce uluslararası hukuk firması olan, Faegre & Benson'un pazarlama ve halkla ilişkiler direktörü olarak görev yapıyordu. Kitapları 46 ülkede satılmıştır ve 17 dile çevrilmiştir.
456 syf.
·
8 günde
·
9/10 puan
Her şey 16 yaşındaki Cat’in polis memurunun kapısını çalması ile başlıyor. Kitap oldukça akıcıydı. Soluksuz okudum diyebilirim. Karekterlerin kendi hikayeleri kitabın içinde bölüm bölüm yer alıyordu. Bu nedenle biraz kafanız karışabilir. En sevdiğim karekter Serena oldu. Şimdiden keyifli okumalar.
Hipnoz
7.5/10
· 574 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
9
Gamze Suseven
Hipnoz'u inceledi.
456 syf.
·
10/10 puan
Kitabı o kadar beğendim ki şu ana kadar 10 puan verdiğim ilk kitap. İlk sayfasından son sayfasına kadar hep heyecanla okudum. Kurgusuyla, anlatımıyla her şeyiyle bayıldım. 16 yaşındaki Cat'in Jonathan Stride'ın evine gelmesiyle beraber bir çok sırlar ortaya çıkmaya başlıyor. Kitapta en çok beğendiğim şey karakterlerin fazla olmasına rağmen yazarın hepsiyle ilgili bilgiler vermiş olması. Hepsinin özel hayatına ve geçmişine değinilmesi hoşuma gitti. Kitapta sevmediğim hiçbir şey yok. Uzun zaman sonra ilk defa kendimi bu kadar çok kaptırarak okudum. Bana Tess Gerritsen tadı verdi. Yazarın eline sağlık. Kitabı resmen film izler gibi heyecanla okudum. Müthişti. Polisiye gerilim severler kesinlikle okumalısınız.
Hipnoz
7.5/10
· 574 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
1
14
Arzu
Hipnoz'u inceledi.
455 syf.
·
3 günde
·
7/10 puan
Polisiye gerilim sevenler için harika bir kitap. Gayet akıcı. Beni rahatsız eden aşırı cinsel içerikli olmasıydı. Kurgu güzeldi ama. İyi okumalar dilerim.
Hipnoz
7.5/10
· 574 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
10
Esra Dağaşan
Ahlaksız'ı inceledi.
464 syf.
·
4 günde
·
Beğendi
·
8/10 puan
Daha önce Hipnoz isimli romanını okumuştum, karakter olarak Jonathan Stride çok hoşuma giden bir karakter olmuştu. Bazı karakterler olay dışında kendi hikayelerini de sürükledikleri için, bu tip karakter serilerini kesinlikle belirli bir sıralamayla okumak lazım. Ne yazık ki sıralamaları her zaman takip etmek mümkün olmuyor. Bu kitapta da bu hatayı yaptım, yine de keyif aldım diyebilirim. Dedektifimiz kendi özel hayatındaki çalkantılarla uğraşırken, bir yandan da genç bir kızın kaybolmasını araştırıyor. Tahmin edilebilir bir sona sahip olsa da kitap sonunda ilave sürprizler çıkabilir.
Ahlaksız
8.0/10
· 472 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
3