Chloe Neill

Chloe Neill

Yazar
7.7/10
88 Kişi
·
212
Okunma
·
12
Beğeni
·
1314
Gösterim
Adı:
Chloe Neill
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Amerika Birleşik Devletleri, 1975
Chloe Neill Chicagoland Vampirler ve Karanlık Elite serisi ile New York Times ve USA Today'da çok satan yazarlardandır.
Şarkı biter, rüzgâr kesilir, endişeler ve korkular tekrar gölge gibi süzülür ve tek başınıza ilerlemeniz gerekir ama arkanızda bıraktığınız dağa bakıp onu nasıl aşabildiğinizi merak edersiniz, onu gerçekten aşamadığınızdan, o kütlenin ve omzunuzunuz üstünden vuran gölgenin buharlaşıp bu kez önünüzde biteceğinden ve onu tekrar aşmanın yüküyle yüz yüze kalacağınızdan korkarsınız.
384 syf.
·4 günde·9/10
https://reatherfeather.blogspot.com/2019/08/sert-isirik.html
Merit'in maceraları bu kitaptada tam gaz devam etmektedir. Ortalık iyice karışmaya başlar. Insanlar vampirlere tepki gösterir, vampirler v adında uyuşturucu kullanmaya başlayarak kontrolden çıkarlar. Bu uyuşturucunun kaynağını bulmaya çalışan Merit, kendine yeni düşmanlar edinir. Dost sandıkları da düşman çıkar. Kötü olan şu ki kitabın sonunda beklenilmeyen bir olay yaşanır. Bu beni çok üzdü cidden. Kitap olaylı geçer ama bir önceki kitaba göre ortalara doğru beni sıkmaya başladı. Tabi bu durum sonlarda değişti kitabı elimden bırakamaz oldum. Yazar bu kitabın dilini digerlerine göre biraz daha ağır yazmış gibi geldi. Bu durum belki de kitap çok uzun olduğundan da öyle gelmiş olabilir. Umarim bir sonraki kitapda türkçeye çevrilir.
408 syf.
·2/10
Kitabın girişi gerçekten güzel fakat ilerleyen bölümlerinde bütün ilgimi kaybettim. Ethan ve Meriç gerçekten iyi bir iki olur ama nedense beni kendilerine bağlamadılar. Kitap aşırı klasik. Bir kız istemeden vampir olur sonra yakışıklı başvampire aşık olur falan filan. Kitapta o kadar çok mantık hatası var ki. İlk sadece vampirlerden bahsederken işin içine su perileri falan girdi.
Vampirler kendi kimliklerini açıklıyorlar ve insanlar bunu kabulleniyor. Allah aşkına biraz mantığa yatsın neden savaş yokkk? Çok büyük hayal kırıklığına uğradımm
384 syf.
·4 günde·7/10
Chicago Vampirleri serisini çok beğenmedim. (Beğenenler vardır belki...)
Açıkçası beklediğim gibi bir etki yaratmadı bende. (Mesela, heyecanlanmadım. “Hemen 2. kitaba geçip devamını okumalıyım” - gibi bir istek yaratmadı)
Bu arada 4 kitapta da yazı hataları çok fazla.

Yazarın biyografisi

Adı:
Chloe Neill
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Amerika Birleşik Devletleri, 1975
Chloe Neill Chicagoland Vampirler ve Karanlık Elite serisi ile New York Times ve USA Today'da çok satan yazarlardandır.

Yazar istatistikleri

  • 12 okur beğendi.
  • 212 okur okudu.
  • 3 okur okuyor.
  • 37 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.