Chloe Neill

Chloe NeillBazı Kızlar Isırır yazarı
Yazar
7.5/10
154 Kişi
459
Okunma
24
Beğeni
3.564
Görüntülenme

Hakkında

Chloe Neill Chicagoland Vampirler ve Karanlık Elite serisi ile New York Times ve USA Today'da çok satan yazarlardandır.
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Amerika Birleşik Devletleri, 1975

Okurlar

24 okur beğendi.
459 okur okudu.
6 okur okuyor.
110 okur okuyacak.
3 okur yarım bıraktı.
Reklam

Sözler ve Alıntılar

Tümünü Gör
“Hiçbir şeyi, sahip olamayacağımızı bildiğimiz şey kadar istemiyoruz...”
Reklam
Eğer ilk seferde başaramazsan yere yıkıl, sonra tekrar yıkıl.
Sayfa 155 - OPTİMUM YAYINEVİ
iPod’umu alıp kulaklıklarımı taktım ve yatağıma uzanıp kendi kendime bu akşam yaşadığım şeylerin hiç de umrumda olmadığını söyledim. Hiçbir zaman iyi bir yalancı olamamıştım zaten.
Sayfa 383 - OPTİMUM YAYINEVİ
“Hiçbir şeyi, sahip olamayacağımızı bildiğimiz şey kadar istemiyoruz.”
Sayfa 382
Henüz kayıt yok

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
Reklam
408 syf.
7/10 puan verdi
·
4 saatte okudu
Chicago Vampirleri Serisi 2. Kitap
Serinin devamı için çok olmasa da hafif bir 'olaylar nasıl ilerleyecek' heyecanı vardı. Birinci kitabın ilk yarısı zaten sıkıcıydı, sırf sonu biraz daha iyi olduğu ve Ethan-Merit çiftini görmek istediğim için seriye devam kararı almıştım. Lakin olaylar hiç istediğim gibi ilerlemedi. Hal böyle olunca benim de okuma şevkim kırıldı. O yüzden atlaya atlaya sona gelip son kısımları okudum. 3. Kitap ilk iki kitaba göre daha güzeldi bence. Ama '3'e kadar çok var, ben sıkıcı iki kitap okumak istemiyorum' derseniz seriyi okumayın derim.
Gece Isırıkları
Gece IsırıklarıChloe Neill · Optimum Kitap · 2012112 okunma
336 syf.
8/10 puan verdi
Chicago Vampirleri Serisi 3. Kitap
Evet serinin 3. kitabıyla devam ediyorum. Açıkcası ilk iki kitaba göre daha çok sevdim. Çünkü Ethan ve Merit çift oluyorlardı. Gerçekten iki kitaptır bu anı bekliyordum. Bu konuda söyleyecek birkaç şeyim daha var ama spoiler olduğu için susuyorum. Çiftimiz dışında şekil değiştiren olayları, yani gelişme kısımlarında ben yine sıkıldım. Muhtemelen ilgimi çekmediği ve sevmediğim bir olay olduğu için. Sonuç kısmı biraz beklenmedikti, oradan da bir artı aldı.
Bir Isırık Daha
Bir Isırık DahaChloe Neill · Optimum Kitap · 201397 okunma
384 syf.
8/10 puan verdi
·
29 saatte okudu
Chicago Vampirleri Serisi 4. Kitap
Serinin Türkçe'ye çevrilen son kitabı. Bu kitapta politik ilişkiler hakkındaydı. Ve ben politika, siyaset okumayı sevmem. Yine de okudum da bilmiyorum böyle doğru olan bir şeyi sırf üstler istemiyorum diye yapmamak veya gizlice yapmak zorunda kalmak sinirimi bozuyor. Veya sevmediğin bir kişiye işim düşer diye iyi davranmak... Üstüne üstlük zaten sevdiğim çift ayrı! Yalnız bu finalin sonu şok üstüne şok arkadaşlar. Ama merak etmeyin böyle acayip merakta kalıpta keşke 5. kitabın çevirisi olsaydı demeyeceksiniz. Ya da ben demedim sjlsjkwj. ≈Spoiler≈ Vay be Merit'in babası nasıl baba anlamıyorum. Bazı gerekçeleri akla yatkın gelse de kızına sormadan vampir yapmak için arayışlara girmek alçakça bir hareketti. Ben kendisini affetmiyorum. Ethan ve Celina öldü. Devamı 5. Kitap SPOİLERI, lakin ben ana karakteri öldürmeyeceklerini bildiğim için goodreads'ten 5. kitap yorumlarına baktım ve Ethan'ın geri döndüğünü okudum. Her zamanki gibi haklıyım evet djhdjlhgshl Neyse seri bu kitapla bitmiş oldu. Herkese iyi okumalar.
Sert Isırık
Sert IsırıkChloe Neill · Optimum Kitap · 201578 okunma