Colette Caddle

Colette Caddle

Yazar
7.1/10
11 Kişi
·
25
Okunma
·
0
Beğeni
·
783
Gösterim
Adı:
Colette Caddle
Unvan:
İrlandalı Yazar
Doğum:
Dublin, İrlanda
... "Fazla televizyon seyretmem. Tek izlediğim filmse animasyon olanlar. " Sebastian bir kahkaha attı. "Belki de en iyisini yapıyorsun. Son zamanlarda yapılan her şey ya vahşet dolu ya da yarı pornografik... "
398 syf.
·9/10
Yazarın okuduğum ilk kitabıydı. Doğrusu baştan sonuna kadar zevkle ve merakla okudum diyebilirim.. Akıcı bir dil ve iyi bir çeviri. ancak sonu sanki biraz havada kalmış gibi. Açıkçası biraz daha farklı, etkisi yüksek bir son bekliyordum.. Ama tabi ki yine sıkılmadan okunacak bir roman olarak tavsiyemdir
398 syf.
·14 günde·6/10
Kitapla ilgili söyleyebileceğim ilk şey oldukça yavaş ilerliyor olması. Anlatımı sıkıcı olmamakla birlikte monoton ilerliyor. Hatta okurken bazen sıkılıp bıraktığım da oldu. Tabi bunda bazı karakterlerin ne istediğini bilmeyen, tutarsız ve doyumsuz insalar olmasının da payı var. Özellikle Erin Joyce karakterine aşırı sinir oldum. Her neyse, kitaptaki ilk hareketlenme diyebileceğim kısım 200lü sayfaların ortaları oldu ve hala geçmişle ilgili olabilecek ve sır ya da ona benzer bir şey gerçekleşmişti ki kitap biraz da bunlar üzerine kuruluydu. Son 60 sayfada birçok kişinin sırları olduğu ortaya çıktı -nihayet :)- ve sonunda her zaman ki gibi her şey tatlıya bağlandı. Kitabın kapağını kapattığımda: 'Vay be ne Sebastian Gray'miş arkadaş, ortalığı kasıp kavurdu 'dedim ki gerçekten de öyle oldu. Ee ne demişler sonu iyi biten her şey iyidir. Ve sonunu okuyunca Erin Joyce a olan kızgınlığım hafifledi ve Ronan karakterine de helal olsun diyorum onun yaptığını ben yapamazdım. Ama sanırım insanlara ikinci bir şans tanınmalı, özellikle bu kişiler sevdiklerimiz olunca.

Yazarın biyografisi

Adı:
Colette Caddle
Unvan:
İrlandalı Yazar
Doğum:
Dublin, İrlanda

Yazar istatistikleri

  • 25 okur okudu.
  • 13 okur okuyacak.