Erkan Şamcı

Yazar 10,0/10 · 6 Oy · 3 kitap · 6 okunma ·  2 beğeni

Yazarın Bilgileri

Yazar İstatistikleri

2 okur beğendi.
6 puanlama · 0 alıntı
0 haber · 954 gösterim
6 okur kitaplarını okudu.
15 okur kitaplarını okumayı planlıyor.
1 okur kitaplarını şu anda okuyor.
1 okur kitaplarını yarım bıraktı.

Yazar ile İlgili Haberler

Henüz ilgili bir haber eklenmedi.

Paylaş

ya da direk bağlantıyı paylaş

Erkan Şamcı'ın Biyografisi

25 yıllık meslek hayatını hobi olarak nitelendiren Erkan Şamcı, şehirdeki doğayı oluşturmaya ve korumaya yönelik 4.500.000 metrekare yeşil alan oluşumunu gerçekleştirdi.

15 patent ve faydalı model sahibi olan Şamcı, 3 mesleki kitabı, 100'ün üzerinde TV programı ve radyo yayını yaptı. Halen Botanika Bitki Kültürü Okulu eğitmeni olarak mesleki yaşantısını sürdürüyor.

Erkan Şamcı'ın Kitapları Kitap Ekle

3. Ekolojik Güzelliğin Kitabı (Kadınlar İçin Tepeden Tırnağa Doğal Kozmetikler)
10,0/ 10  (1 Oy)

Erkan Şamcı sözleri ve alıntıları Alıntı Ekle

Henüz alıntı eklenmedi.

Erkan Şamcı kitap incelemeleri

Şüheda Büşra, Kadınların Altın Kitabı'ı inceledi.
27 Mar 08:38 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Doğal temizlikten yana olarak bu kitap hayatımızın birçok noktasındaki püf noktalarına değinip bizi biraz olsun rahatlatıyor.. Sadece temizlik değil, ev dizaynı hakkındaki ufak tefek sırlar da ayrı bir güzel..
Erkan Şamcı Ekolünün tamamen destekçisiyim.. Eko Polisler olarak, bu doğa bizim ve korumak zorundayız.. Erkan Şamcı sayesinde hastalıklarım bile hafifledi.. Evde kimyasal kullanmadan temizlik nasıl olur görebilirsiniz.. Boşuna adı Kadınların Altın Kitabı değil..

Şüheda Büşra, Ekolojik Temizliğin Kitabı'ı inceledi.
27 Mar 08:44 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Ne büyük nimet şu sirke, karbonat, tuz.. Hem yiyorum, içiyorum ve temizliğimi yapabiliyorum.. Doğamız gereği, bizler kimyasala maruz kalmamalıyız.. "E ev temizliği çamaşır suyu olmadan olur mu ?!" diyen teyzelere inat sirke diyorum.. Bön bön bakanlar oluyor.. "Ben çamaşır suyu olmadan yapamam, bağımlıyım.." diyenler oluyor.. Oysa ki çamaşır suyu sadece bir maskedir.. Kiri kapatır, sonra iki katı üretir.. Sirke kökten yok eder..
Bu kitabın okunmasını şu nedenle istiyorum.. Çoluğu çocuğu olanlar her ürünü zaten kullanamaz ve evde her şeyi saklarlar ulaşılmasın diye.. Çocuk sirkeyi içse bir şey olmaz.. Yeri yalasa da bir şey olmaz.. Yenilebilir temizlik ürünleri hayatımızı oldukça kolaylaştıracak ve aynı zamanda doğayı koruyacak.. Bizler doğayı korumakla mükellefiz..
Erkan Şamcı'ya sevgiler ve saygılar.. Çok severim onu.. Değerli bilgilerine muhtacım..

Metin Kibar, Ekolojik Temizliğin Kitabı'ı inceledi.
27 Mar 17:39 · Kitabı okudu · 11 günde · Beğendi · 10/10 puan

Herkesin okuması gereken bir kitap olduğunu düşünüyorum. Kitapta çoğu kişinin uygulamadığı ama gayet yararlı ve pratik olan bilgiler var. Doğayı korumak istiyorsanız okuyun, okutun...