Gökçen Erdoğan

Gökçen Erdoğan

Yazar
7.8/10
10 Kişi
·
40
Okunma
·
3
Beğeni
·
933
Gösterim
Adı:
Gökçen Erdoğan
Unvan:
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Cinsel Terapist, Yazar
Kazandığımı, kaybettiğimi, inandığımı düşündüğümü hep gizledim. Kimse içimi görmeyi hakedecek kadar olmadı yakınım.
326 syf.
·Beğendi·8/10
Sevgili doktorum @drgokcenerdogan’ın gizlikapaklışeyler , sırrakalem ve üçüncü kitabı belkikeskeneyse’yi hiç bitmesin diyerek okudumİçinize işleyecek, belkilerden keşkelere,keşkelerden neyselere uzanan hayatları okurken,kızacak,ağlayacak,bağıracak,lanetler okuyacak,yutkunamayacak,üzülecek,şaşıracak,hayret edecek,korkacak,kaygılanacak,umut edecek,çözümüde varmış diyerek,aynı durumdayım veya aaaa arkadaşımın başında-komşumdan biliyorum diyeceğiniz ve yok artık böylesi dedirten hayatlar kaleme alınmış. Bu kitapta anlatılanların hepsi gerçek ve düşündürücü.Hayatta hiçbir şey çözümsüz değil diyor yazarımız.Umut hep var,yeter ki,maskelerimizden arınıp,kendimize ve karşımızdakine dürüst olalım.Sonra işi bilen deneyimli ellere,işin uzmanına kendimizi bırakalım.İlerde belki,keşke,neyse dememek içinHocam kaleminize sağlık.Anlaşılmadığına inanan insanlara bu kitap umut olacak ve yüreğe dokunacak. Okumayanlara tavsiye ederim. “Sabır ve sevgiyle aşılır engeller.” ”Tazelenmiyor güven.” ”Eninde sonunda unutursunuz başkalarını,zor olan kendini hatırlamasıdır insanın.Gücünü hatırlaması,insanlığını hatırlaması,kadınlığını hatırlaması,hayatı hatırlaması zordur.” okudumbitti drgökçenerdoğan belkikeşkeneyse panamayayincilik psikoterapiöyküleri çözüm mutlaka vardır
208 syf.
·3 günde
Kitabı çok merak ederek almıştım. İlginç gelmişti konusu. Ama okuduğum da hiç beklentimi karşılamadı. Belki ilk defa bir kitap için almasam da olurmuş dedim. Yazarın bir kadın olarak bu kadar cinsiyet ayrımı yapması ayrıca çok tuhaf geldi.
256 syf.
·8/10
Gökşen Erdoğan'ı erkek dergisi Boxer'da tanıdım. Yazıları ilgimi çekti ve kitabı olduğunu görüp aldım. İlişkiler konusunda yapıcı ve sorgulayıcı ve ayıplamadan kendisinden yardım. İsteyenlerin hayatlarından kesitler sunan "aslında hepimiz aynı dertlerden utangaçız" ve bunlara çözüm sunan başucu diye tabir edebileceğimiz ilişkilerinde çıkmazlar veya küslükler yaşayan evli veya sevgili olan kitap kurtlarına öneririm.
Hüzün dolu içi buruk hikayeler,hayatlar,yazılar ama en önemlisi gerçekler...
Sağdan, soldan, hayattan..
Yer yer anlayamadigim, Yer yer çokça hissettiğim, içimin acıdığı, bazen buruk bir umutla doldugum
Kadına dair kadınlığa dair..

Yazarın biyografisi

Adı:
Gökçen Erdoğan
Unvan:
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Cinsel Terapist, Yazar

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 40 okur okudu.
  • 3 okur okuyor.
  • 26 okur okuyacak.