Holly Bourne

Holly BourneSen Benim Diğer Yarımsın yazarı
Yazar
7.4/10
408 Kişi
1.601
Okunma
45
Beğeni
4.628
Gösterim

Holly Bourne Kimdir?

Kariyerine gazeteci olarak başlayan ve halen gazeteci olarak devam eden genç yazar Holly Bourne 2013 yılında yazdığı Sen Benim Diğer Yarımsın (Soulmates) kitabı ile bir anda yazarlık kariyerine hızlı bir giriş yaptı. Beklenilenin üzerinde beğeni toplayan kitap sayesinde üne kavuşan genç isim mesleği gereği kadın erkek ilişkilerinde de bir anlamda danışmanlık veren yazılar yazıyor. Bu yeteneğini kitabında da kullanan ünlü isim The Manifesto on How to be Interesting isminde ikinci kitabını da 2014 yılına yayınladı fakat beklenilen başarıyı elde edemedi.
Unvan:
Gazeteci,danışman,yazar

Okurlar

45 okur beğendi.
1.601 okur okudu.
25 okur okuyor.
299 okur okuyacak.
28 okur yarım bıraktı.

Holly Bourne Sözleri ve Alıntıları

Tümünü gör
Boğuluyorum, diye düşündüm. Susuz bir yerde, hiçliğin ortasında boğuluyorum.
ETİKETLE varsa ?
"...O, başıma gelen en güzel şey ve hepinizin de onun ne kadar muhteşem biri olduğunu bilmenizi istiyorum."
Sayfa 434 - parodi yayınlarıKitabı okudu
Ona aşık olmayacak, onun kalbimi kırmasına izin vermeyecektim.. Mantıklı düşünme bunu gerektirirdi.
Bu gerçek hayattı. Gerçeklikti. Kötü insanlar hiçbir zaman yaptıklarından pişmanlık duymaz ve genellikle de yaptıkları yanlarına kar kalırdı.

Holly Bourne İletileri

Tümünü gör
Çünkü insanlar ölüm döşeğindeyken hiçbir zaman, 'Keşke dünyada bir iz bırakabilseydim' demezler. 'Sevdiğim insanlar nerede, onları son bir kez görebilir miyim?' derler. Hayatı seçin. Sevgiyi seçin. Ve yaşamayı hiç unutmayın.!
Holly Bourne
Holly Bourne
İnsanlar ölüm döşeğindeyken hiçbir zaman, 'Keşke dünyada bir iz bırakabilseydim' demezler. 'Sevdiğim insanlar nerede, onları son bir kez görebilir miyim?' derler. Hayatı seçin. Sevgiyi seçin. Ve yaşamayı hiç unutmayın.
Holly Bourne
Holly Bourne

Holly Bourne Yorum ve İncelemeleri

Tümünü gör
536 syf.
·
Puan vermedi
Sen Benim Diğer Yarımısın, yüreğinize dokunacak bir aşk romanı. İki ruh eşi, birbirlerini bulmak için kaderle savaşıyor. Ama aşk, her engeli aşabilecek kadar güçlü mü? Yazar, bu sorunun cevabını ararken, karakterlerin duygu ve düşüncelerini öyle güzel anlatıyor ki, onlarla birlikte yaşıyorsunuz. Kitabın dili, akıcı, etkileyici ve şiirsel. Her cümle, sizi büyülüyor. Her sayfa, sizi şaşırtıyor. Bu kitap, aşka inananların ve inanmak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir eser. Sen Benim Diğer Yarımısın, sadece okuyacağınız değil, hissedeceğiniz bir kitap.
Sen Benim Diğer Yarımsın
Sen Benim Diğer YarımsınHolly Bourne · Parodi Yayınları · 20141.496 okunma
536 syf.
·
Puan vermedi
Mutlu sonlar kitapçıların kurgu raflarına aittir .
Uzun zamandır aşkla ilgili böyle tutku dolu bir kitap okumamıştım . Poppy’nin Noah ile tanışıp aslında birbirlerinin ruh ikizi olduklarını anlamaları, asla aşka inanmayan bir kızın aşka inanması . Gayet yalın , akıcı bir dil kullanılmış . Okumanızı tavsiye ederim .
Sen Benim Diğer Yarımsın
Sen Benim Diğer YarımsınHolly Bourne · Parodi Yayınları · 20141.496 okunma
400 syf.
·
Puan vermedi
#ilgincolmakustunebirmanifesto ergenlik dönemindeki karakterimizin kendini anlamlandırma, anlama ve kabul etme seromonisini anlatıyor diyebilirim. Ah şu ergenlik sen nelere kadirsin. Okuması kolay ama çokta keyifliydi diyemeyeceğim bir kitap olmuş.Hani geriye dönüp ergenlik döneminde neler yaşadığına baktığında tebessüm edersin ama zamanında dünyan yıkılmıştır ya işte öyle birşey. #hollybourne
İlginç Olmak Üzerine Bir Manifesto
İlginç Olmak Üzerine Bir ManifestoHolly Bourne · Pegasus Yayınları · 2016104 okunma