1000Kitap Logosu
Hope Ramsay
Hope Ramsay
Hope Ramsay

Hope Ramsay

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
6.5
52 Kişi
120
Okunma
8
Beğeni
2.465
Gösterim
Unvan
Amerikalı Yazar
Doğum
New York
Yaşamı
Ramsay, New York’da doğdu ve Long Island’ın kuzey kıyısında büyüdü. Annesi her yaz onu teyzesi Annie ile Güney Carolina’ya, akrabalarının yanına gönderirdi. Burada yaşayan amcaları ve halaları, bir düzine kadar kuzeni Son Şans kitaplarını yazarken ona esin kaynağı oldu. Buffalo Üniversitesi’nde Politik Bilimler okudu ve kongre yardımcılığı, resepsiyon görevlisi ve halkla ilişkiler danışmanı gibi çeşitli görevlerde bulundu. Kitaplarındaki tüm erkek karakterlere esin kaynağı olan Georgia’lı şanslı bir adamla evlendi. Fairfax, Virginia’da iki yetişkin çocuğu ve sürekli ilgi bekleyen kedileriyle yaşayan yazarı, her akşamüstü otuz beş yıllık gitarıyla verandada şarkı söylerken görebilirsiniz...
bir ailem bir de kitaplarım
Son Şans'taki Melek'i inceledi.
336 syf.
·
Beğendi
·
9/10 puan
Serinin 4. cü kitabıydı.İlk üç kitap gibi bu kitabı da severek okudum. Aile bağlarını ve aşkı konu alan güzel bir seri. Anlatım dili kolay ve anlaşılır olması okuyucuyu yormuyor. Tavsiye ederim okunası bir seri ve merakla serinin diğer henüz Türkçeye çevrilmemiş dört kitabını da bekliyorum.
Son Şans'taki Melek
6.7/10
· 15 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
2
Çalışkanarı Çiğdem Özdemir
Son Şans'a Hoşgeldiniz'i inceledi.
354 syf.
·
3 günde
·
7/10 puan
Modern çağın Amerikan romantizmi. İlişkiler önce duydusal bağ olmadan başlıyor, sonra duygular giriyor içine. Bir anlamda Hollywood filmi izlemiş oluyorsunuz. Aslında bu tip çok film vardır. Bir de böyle öykülerde bolca İsa pompalanır size, melek kaynar ortalık. Romantik kitapları sevsem de bu iki unsur pek de hoşuma giden şeyler değldir. Merakla ve keyifle okuduysam da bittiğinde belleğimde kalan bu buruk tadı sevmedim.
Son Şans'a Hoşgeldiniz
OKUYACAKLARIMA EKLE
8