Joanne Ellis

Joanne Ellis

Yazar
7.3/10
39 Kişi
·
99
Okunma
·
1
Beğeni
·
1090
Gösterim
Adı:
Joanne Ellis
Unvan:
Avustralyalı Yazar
Doğum:
Avustralya
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
384 syf.
·Beğendi·5/10
İnciraltı Yayınlarından şimdiye kadar 5-6 kitap okudum. Yayınevinin kitaplarını seviyorum, çünkü genellikle polisiye tarzında yazılıyor. Üstelik akıcı ve sade bir dili var. İnciraltı Yayınevinden çıkan Joanne Ellis'in yazmış olduğu İzlenemez kitabını da en fazla 2-3 saatte soluksuz okudum. Kitap mükemmel değildi ama keyifli dakikalar geçirebilmem açısından bana katkılı oldu...
384 syf.
Kitap beni hayal kırıklığına uğrattı..Olay örgüsü nde tuhaflık var..Katilin öldürme sebebi roman için de hafif kalmış.... Adam ile kizin aşkı na geçiş çık hızlı.(Bilerek isim vermedim.) Beğenmedi m...Okusanizda olur okumasanizda olur..Yani acelesi yok...
384 syf.
·2 günde·Beğendi·9/10
Benim okudugum ilk kitap heralde çok etkilenmistim belli ilk kitabım olmasından belki yaşımın küçük olmasındandır bilmiyorum ama yinede zaman zaman olay orgusu hâlâ daha aklımdan geçer kısa zamanda tekrardan okumayı düşünüyorum
384 syf.
·8/10
Kitap yazilis dili itibari ile cok sade cok akici bir cirpida okunabilecek bir kitap.sanirim yazarin ilk kitabi bazi yerlerde bu belli oluyor.konu mantikli fakat mantiga uymayan ask ironisine ve can kiymetine ters bosluklar var.yinede okunabilir gereksiz ayrintiya girmeyip beynizi yormayan bir kitap.
384 syf.
·Beğendi·10/10
Bu kitabı kitapevindeki görevli bir bayan önermişti. Okuyuculardan gelen yorumlar çok iyi diye. Ben de merak edip 4-5 günde okudum. Çok akıcıydı. Çok heyecanlıydı. Herkese tavsiye ederim...
384 syf.
·2 günde·4/10
Cok sürükleyici ve tahminimden güzel bir kitap çıktı. Çocukluğunda şiddet ve sefaletle büyüyen bir insanın hayattan almaya çalıştığı intikamını konu alıyor. Kayıp kızlar ve cesetleri takip eden bir dedektif bu davayı takip ederken geçmişiyle yüzleşiyor büyük dramlar ve buyuk güçler yer alıyor kitapta öylesine okunacak bir kitap zaman geçirmek için özellikle alın okuyun diyemem.
384 syf.
·4/10
Akıcı kolay okunur bir kitap fakat okurken pek zevk verdiği söylenemez. Pek tatmin edici bir olay örgüsü yok daha iyi bir seçeneğiniz varsa bu kitabı okumayı biraz daha erteleyebilirsiniz.
384 syf.
·7/10
Anlatım dili sade, anlaşılır ve kitabın sonlarına kadar çok hoş bir şekilde sizi düşündürerek, merak ettirerek geçiyor ama sonu birazcık şey kalmış: ımm sanırım sönük ve karışık oturur buraya. Kitaptaki aşk mevzusu da biraz saçmaydı desem yerinde olur fakat yazar gerilimi ve heyecanı çok iyi yansıtmış. Güzel kitaptı ama çok güzel değil.
384 syf.
·6 günde·Puan vermedi
Kitap cinayetler üzerine oluşan bir kovalamaca içeriyor . Sade ve basit bir anlatım var çoğu ayrıntı gereksiz ve sırf yazılmak için yazılmış gibi .. Genç kızların kurbanı olduğu bir katil ve bu katilin ortaya çıkması için uğraşan polisler..
384 syf.
·Puan vermedi
Bu kitabı okuduktan sonra üç kaliteli kitap okuyup zihnimi ancak temizledim. 3. sınıf Hollywood filmleri tadında yazılmış, basit ötesi bir polisiye-aşk kitabı. Zaman kaybı.

Yazarın biyografisi

Adı:
Joanne Ellis
Unvan:
Avustralyalı Yazar
Doğum:
Avustralya

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 99 okur okudu.
  • 3 okur okuyor.
  • 20 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.