İzlenemez Saklansan da Kokundan Bulurum Seni

7,8/10  (19 Oy) · 
41 okunma  · 
17 beğeni  · 
746 gösterim
Esrarengiz olaylar zincirine hoş geldiniz.

Güzel bir kadın, göğsünün üzerine kazınmış bir not ile ölü bulunur. Kısa bir süre sonra yine aynı şekilde başka biri. Hemen ardından başka biri daha!

Geçmişin keşkelerini, geleceğin endişelerini hayatından silmiş, içinde nefret büyüten, soğukkanlı ve profesyonel katilin tek bir hedefi vardı. Ustaca işlediği cinayetleri o hedefe ulaşmak için sadece birer basamak olarak görüyor ve ardında ne bir ipucu ne de bir iz bırakıyordu.

Onun için her şey çok basit, her şey çok sade ve bir o kadar anlamsız!

Ama işler tersine dönmeye başladığında hayatının kontrolünü kaybeder ve amansız kovalamaca başlar.

Bu karmaşık bulmaca oyununda her şey anahtar kelimede saklı.

Geçmişinize ait anılarda gözden kaçırdığınız detaylar, bir gün kapınızı çalıp bütün hayatınızı altüst edebilme gücüne sahip olabilir.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2011
 • Sayfa Sayısı:
  384
 • ISBN:
  9786054537037
 • Orijinal Adı:
  Spoilt
 • Çeviri:
  Aysun Karpuzoğlu
 • Yayınevi:
  Arvo Yayınları
 • Kitabın Türü:

Kitap beni hayal kırıklığına uğrattı..Olay örgüsü nde tuhaflık var..Katilin öldürme sebebi roman için de hafif kalmış.... Adam ile kizin aşkı na geçiş çık hızlı.(Bilerek isim vermedim.) Beğenmedi m...Okusanizda olur okumasanizda olur..Yani acelesi yok...

Mehtap Esmer 
 21 Nis 11:31 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 9/10 puan

Benim okudugum ilk kitap heralde çok etkilenmistim belli ilk kitabım olmasından belki yaşımın küçük olmasındandır bilmiyorum ama yinede zaman zaman olay orgusu hâlâ daha aklımdan geçer kısa zamanda tekrardan okumayı düşünüyorum

TURGAY GÜNLÜOĞLU 
02 Mar 2015 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Kitap yazilis dili itibari ile cok sade cok akici bir cirpida okunabilecek bir kitap.sanirim yazarin ilk kitabi bazi yerlerde bu belli oluyor.konu mantikli fakat mantiga uymayan ask ironisine ve can kiymetine ters bosluklar var.yinede okunabilir gereksiz ayrintiya girmeyip beynizi yormayan bir kitap.

Özgür Türk 
27 May 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Bu kitabı kitapevindeki görevli bir bayan önermişti. Okuyuculardan gelen yorumlar çok iyi diye. Ben de merak edip 4-5 günde okudum. Çok akıcıydı. Çok heyecanlıydı. Herkese tavsiye ederim...

Göknur Şahin Sarı 
08 Kas 2016 · Kitabı okudu · 4/10 puan

Akıcı kolay okunur bir kitap fakat okurken pek zevk verdiği söylenemez. Pek tatmin edici bir olay örgüsü yok daha iyi bir seçeneğiniz varsa bu kitabı okumayı biraz daha erteleyebilirsiniz.

cosmiclatte 
04 Tem 2016 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Bu kitabı okuduktan sonra üç kaliteli kitap okuyup zihnimi ancak temizledim. 3. sınıf Hollywood filmleri tadında yazılmış, basit ötesi bir polisiye-aşk kitabı. Zaman kaybı.