Giriş Yap

Krista Tippett

Yazar
8.0
6 Kişi
Unvan
Gazeteci,yazar
Doğum
Oklahoma, 1960

İncelemeler

Tümünü Gör
272 syf.
·
5 günde
·
10/10 puan
Ganimet
Biraz geç fark ettiğim başlıktan da tahmin edileceği üzere ganimet gibi bir kitap. Daha erken fark etmiş olsaydım beni daha çok düşünmeye teşvik edecek ve üstüne istişare edebileceğim muhteşem bir kitap. Yine de elime geçmiş olmasından ve okumuş olmaktan çok memnunum. Din, bilim, sağlık birçok konuyu uzmanlarıyla konuşup bize sıkmadan aktardığı içinde yazarımıza ayrı bir teşekkür borçluyum. Umarım herkesin eline geçebilir bu kitap. :)
Reklam
272 syf.
·
8 günde
·
Puan vermedi
Kitabın adı Einstein'ın Tanrısı olmasına karşın sadece bir bölümde Einstein'dan bahsedişmiş ve o dünya görüşü ele alınmış. İşin bu kısmı benim için hayal kırıklığı oldu açıkçası. Kitap yazarın bir radyo programında konuk ettiği alanında yetkin insanların, yazar, doktor, vb. Konuk olduğu sohbetleri bölüm bölüm yazmış. Kitapta genelde bilim, sağlık, inanç, Tanrı, evren gibi konular ele alınmış. Okumaya değer ve faydalı bir kitap. Okumanızı tavsiye ederim güzel insanlar saygılar sunuyorum sizleri çok seviyorum.
272 syf.
·
Beğendi
·
9/10 puan
Tanrı bilim felsefe konusunda aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz bir kitap cernde çalışan ünlü bilim adamları , felsefecilerle yapılan soru cevap şeklinde devam eden akıcı bir kitap . Tabiki bu kitap varoluşumuzu anlamaya çalıştığımız sorulara tam bir cevap olamaz ama başlangıç için tavsiye edilir
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.47