Kylie Ladd

Kylie Ladd

Yazar
6.9/10
16 Kişi
·
51
Okunma
·
2
Beğeni
·
820
Gösterim
416 syf.
·4 günde·Beğendi·8/10
Ve kitabım nihayet bitti :) Elime pek alamadım bu ara… Hafta sonu alınca da bitirmeden bırakmadım :)
Ana karakterlerimizden Kate sosyal, dışa dönük ve flörtleşmeyi seven bir kadın. Bir gün tesadüfen iyi yürekli, mütevazı ve Kate’in tam tersi sesiz sakın karaktere sahip Doktor Cary ile tanışırlar. Uzun bir birliktelikten sonra da evlenirler.

Diğer ana karakterlerimizden Cressida da bir Doktor ve hayatı boyunca kendini mesleğine adamış, tüm hayatı kariyeri olmuş güzel bir kadın. Ve çok yakışıklı, dikkatleri hemen üzerine çeken, çapkın, yaşamayı seven Luke ile tanışan Cressida da bir süre sonra onunla evlenir.

Cressida ve Cary doktor olmalarından dolayı ortak bir proje de birlikte çalışırlar ve böylelikle iki aile birbiri ile tanışır ve yakın arkadaşlık kurulur. Birlikte çok vakit geçirmeye başlayan iki evli çift, Paskalya tatilini de birlikte geçirmeye karar verirler.
Bu tatil de hiç düşünülmeyen bir şey olur ve Kate ile Luke arasında bir elektriklenme başlar. Bu yakınlaşma sonrasında bir arkadaşlarının düğününde herkesin içinde öpüşünce işler kontrolden çıkar ve olaylar karışır.

Her ikiside eşlerine bir daha böyle bir şey olmayacağına söz verse de yaşanacaklarının önüne geçemezler ve yasak ilişki başlar.

Olaylar karakterlerin kendi ağızlarından anlatılıyor. Böylece bu yasak aşkın, yaşananların ve olayların nasıl ilerlediğini hepsinden ayrı ayrı kendi bakış açıları ile öğreniyoruz.
Kate mutluluğu kimle yakalayacak?
Luke kimi seçecek?
Cary’nin, Kate den çok istediği o şey gerçekleşecek mi?
Aldatılan eşler Cressida ve Cary ne yapacaklar?
Merak ediyorsanız hepsi kitap da :)
416 syf.
·8/10
Çarpık veya çapraz ilişkiler içeren, ilişkilerin ne kadar sağlıklı olduğunu sorgulatan, hatta ve hatta evlilik kurumu aldatma olması kaçınılmazken neden var ki dedirten bir kitap. Okunabilir.

Yazarın biyografisi

Adı:
Kylie Ladd
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 51 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 13 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.