Peter J. D'Adamo

Peter J. D'Adamo

Yazar
6.9/10
10 Kişi
·
32
Okunma
·
1
Beğeni
·
356
Gösterim
Adı:
Peter J. D'Adamo
Unvan:
ABD Lİ hekim-yazar- araştırmacı-eğitimci
AB grupları, mikrobiyal enfeksiyonlara karşı daha özel antikorlar üretebilmekte diğer gruplara kıyasla daha yeteneklidirler.
‪0 GRUBU: En eski ve en temel kan grubudur. Güçlü ve inatçı bağışıklık sistemiyle beslenme zincirinin en üstündedir.‬
‪A GRUBU; Çiftçi tarzı beslenme düzeni ve hayata uyum sağlamak İçin göç etmek zorunda kalan ilk göçebelerdir. Kalabalık toplumlarda yardımlaşmayı öne çıkaran bir kişilik geliştirmişlerdir.‬
‪B GRUBU; Yeni iklimlere uyum sağlayan, zihin gerginliği ile barışık sistemin talepleri arasında denge kuran, doğayı temsil eden, uyum sağlayan grup.‬
‪AB GRUBU; Toleranslı A grubuyla önceden barbar olan; ama daha dengeli B grubunun uyumlu karışımı.‬
Diz eklemindeki boşluklara mercimek lektini enjekte ediIén tavşanlarda rheumatoid artritte ayırd edilemeyecek kadar benzeyen bir artrit oluştuğu görülmüştür. Artrit hastalığı olan birçok kişi domates, beyaz patates ve patlıcan gibi bazı sebzeleri yememenin onlara iyi geldiğini hissetmiştir. Bu şaşırtıcı değildir çünkü bu sebzeler lektinlerce çok zengindir.
Dünyada birbiriyle aynı olan iki insanın olmadığına inanmışımdır. İki insanın parmak izleri, dudak izleri, ses izleri eşleşmez. Birbirinin aynı olan iki ot ya da iki kar tanesi yoktur. Her insanın diğerinden farklı olduğuna inandığım için aynı yiyecekleri tüketmelerinin mantıklı olmadığını düşündüm. Her insanın farklı bir bedende farklı yetenekler, zayıflıklar ve besin ihtiyaçlarıyla var olduğunu gördüm. Sağlıklı kalmanın ya da hastalıklardan kurtulmanın tek yolu, o hastaya ihtiyacı olanı vermektir. 
Kuzu kanı Eski Mısır’da köle yapılan Yahudilerin; ölüm meleğinin üzerlerinden geçmesi için evlerinin kapılarına sürülürdü. Musa için, kendi halkını özgür kılabîlmek amacıyla Mısır'ın sularını kana döndürdüğü rivayet edilir. Neredeyse 2000 yıldır İsa’nın kanı Hıristiyan alemi için en kutsal meta olmuştur.
Yazara henüz inceleme eklenmedi.

Yazarın biyografisi

Adı:
Peter J. D'Adamo
Unvan:
ABD Lİ hekim-yazar- araştırmacı-eğitimci

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 32 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 29 okur okuyacak.